Eksperci kredytowi

Adres

Gałeckiego 8 , 96-100 Skierniewice
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O oddziale

W pobliżu skierniewickiego rynku znajduje się nasz oddział ANG Odpowiedzialne Finanse.
Nasze ekspertki przeanalizują Twoją sytuację finansową i przygotują najlepszą ofertę dla Ciebie.
Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, ubezpieczeniach i finansowaniu biznesu.
Poznaj nasz zespół, który czeka na Ciebie przy ul. Gałeckiego w Skierniewicach.

Zespół

Barbara Zagawa
Barbara Zagawa
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 4 opinie
Gałeckiego 8 , 96-100 Skierniewice
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe
Małgorzata Kowara
Małgorzata Kowara
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 20 opinii
Gałeckiego 8 , 96-100 Skierniewice
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 24 opinie

Anna

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna, bardzo pomocna, kompetentna, przemiła, potrafiąca znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszej sytuacji i to w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam Panią Basię!

Anna

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Panią Małgosię! Profesjonalna, bardzo otwarta, chętna do pomocy o każdej porze i w najgorszych przypadkach. Do Pani Małgosi trafiłam z polecenia, w sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Pani Małgosia, dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy, przeprowadziła mnie przez cały proces, jednocześnie wszystko tłumacząc, wyjaśniając każdą moją wątpliwość, znajdując niesztampowe rozwiązania, które zakończyły się sukcesem i to w bardzo krótkim czasie.

Dawid

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Pomimo bardzo napiętego kalendarza pomogła skutecznie w uzyskaniu produktu finansowego!

Tomasz Szymczakowski

1 2 3 4 5
5/5
Rewelacyjny kontakt i atmosfera, usługi świadczone na najwyższym poziomie, bardzo proklienckie podejście i to wszystko świetnie połączone z wiedzą i doświadczeniem zarówno merytorycznym, jak i operacyjnym.

Wiktor Żurawiński

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, bardzo dobry kontakt, miła atmosfera i rzeczowa pomoc

Przemysław Łepek

1 2 3 4 5
5/5
Pani Małgorzata Kowara to niezwykle zaangażowana i profesjonalna doradczyni kredytowa. Jej ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliły mi spokojnie przejść przez proces uzyskania kredytu. Jest nie tylko merytoryczna, ale także bardzo odpowiedzialna i zawsze dostępna, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wątpliwości. Pani Małgorzata aktywnie nawiązała kontakt z notariuszem i właścicielką nieruchomości, od której kupowałem mieszkanie w celu doprecyzowania szczegółów, co znacząco ułatwiło cały proces. Polecam Panią Małgorzatę każdemu, kto szuka fachowej pomocy w kwestiach finansowych - to prawdziwy skarb w dziedzinie doradztwa kredytowego! W przyszłości, gdybym potrzebował kolejnego kredytu, na pewno skorzystam z jej usług. Ms. Małgorzata Kowara is an exceptionally dedicated and professional credit advisor. Her extensive knowledge and experience allowed me to smoothly navigate the process of obtaining a loan. She is not only highly knowledgeable but also extremely responsible and always available, ready to address any questions and alleviate any doubts. Ms. Małgorzata proactively established contact with the notary and the property owner, from whom I was purchasing the apartment, to clarify details, significantly streamlining the entire process. I wholeheartedly recommend Ms. Małgorzata to anyone in search of expert assistance in financial matters - she is a true asset in the field of credit advisory! In the future, if I ever require another loan, I will certainly avail myself of her services.

Daria Deregowska

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm w działaniu! Szczerze przyznam, pomoc w każdej sytuacji i znalezienie rozwiązania w bardzo krótkim czasie. Przygotowanie świetnej oferty przez Panią Basię nie ma sobie równych. serdecznie polecam!

Daria Deregowska

1 2 3 4 5
5/5
Nieczęsto dzielę się swoją opinią w komentarzach, natomiast nie mogę przejść obok, pomocy, która uzyskałam od Pani Małgorzaty. Na wstępie powiem, że 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Rozpoczynając od fantastycznej komunikacji - gdzie znajdziesz doradcę kredytowego, który bez względu o której godzinie rozmawiasz wita Cię z uśmiechem na twarzy i zawsze, ale to zawsze oferuje pomoc i swój cenny czas? Właśnie u Pani Gosi. Pełen profesjonalizm w każdej sytuacji - od samego początku „przygody” z kredytem czujesz, ze zajmuje się Tobą specjalista, który naprawdę chce Ci pomóc. Finałem chęci pomocy jest ogromna konsekwencja i rzetelność w działaniu - krążą legendy, ze Pani Gosia doprowadzi każdy wniosek kredytowy do końca - POTWIERDZAM to PRAWDA! :-) przyznam szczerze, ze nieważne były kilometry pokonane z Warszawy do Skierniewic i czas w podróży - pomoc tej Specjalistki znaczy o wiele więcej i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. SERDECZNIE POLECAM!! Moja ocena to 11/10!P

Aleksandra Czarnecka

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Małgosię, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki pomocy Pani Małgosi w sprawach finansowych czułam się jakbym miała swojego Anioła Stróża 😊. Zawsze mogłam liczyć na szybką i konkretną odpowiedź na moje pytania. Polecam z całego serca, obsługa klienta na najwyższym poziomie. 😊

Karolina Kędziora

1 2 3 4 5
5/5
Wspaniała obsługa na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.