Eksperci kredytowi

Adres

Szczytnicka 11 , 50-382 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O oddziale

W stolicy Dolnego Śląska znajdziecie kolejny nasz oddział. Jeżeli jesteś z Wrocławia i okolic, zastanawiasz się nad najlepszą ofertą kredytową bądź ubezpieczeniową. Umów się na spotkanie z ekspertami ANG w naszym oddziale.
Do zobaczenia.

Zespół

Karina Grzegorczyk
Karina Grzegorczyk
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Szczytnicka 11 , 50-382 Wrocław
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu, Fotowoltaika
Jakub Karwowski
Jakub Karwowski
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 3 opinie
Szczytnicka 11 , 50-382 Wrocław
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 3 opinie

Jose Romagosa

1 2 3 4 5
5/5
I had the pleasure of working with Mr.Karwowski and as a foreigner, I was deeply concerned with all processes and legal enquiries that I had to go through to get a mortage and to apply for a cash loan. I was recommended to Mr. Karwowski and I can say that as soon as I had my first consultation with him, I felt a great relief because he was very understanding of my situation, he commited himself fully to ensuring that I understood the entire process from start to finish, answered my questions as many times as needed to ensure I was confident with the steps we had to go through and frankly, I did not expect Mr. Karwowski to commit himself in the way that he did. He absolutely exceeded my expectations and I could see that he worked tirelessly to get my paperwork in place, would maintain very close communication with me to ensure all the needed details were completed in a timely manner and I can confidently say that without his assistance, my mortage and cash loan application would likely not have been approved. Mr. Karwowski demonstrated a high commiment, impressive knowledge on overall processes and more than anything, his empathy on putting himself in my shoes and did his best for me to feel that I was being treated fairly in the same way as anybody else. If you are a foreigner looking for financial assistance, I highly recommend Mr. Karwowski, he is a very talented professional and I will contact him in the future when I need further assistance.

Paweł Kotyś

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Jakuba. Kompleksowa pomoc przy kredycie hipotecznym, pełne zaangażowanie, profesjonalizm i miła wsółpraca.

Mateusz Gregulski

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Pana Jakuba. Profesjonalna pomoc przy kredycie, przejrzyste przekazanie i wyjaśnienie zawiłości Kredytów hipotecznych. Profesjonalna obsługa klienta.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.