Eksperci kredytowi

Adres

Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O oddziale

Guru Group jest partnerem ANG Odpowiedzialne Finanse.
Zapraszamy do naszej placówki partnerskiej przy ulicy Inżynierskiej w Łodzi.

Zespół

Krzysztof Iwan
Krzysztof Iwan
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 136 opinii
Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu, Fotowoltaika
Małgorzata Gromadzka-Bogusz
Małgorzata Gromadzka-Bogusz
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm

Opinie

1 2 3 4 5
5 136 opinii

Karolina Florczak

1 2 3 4 5
5/5
Niezastąpiona pomoc, pełen profesjonalizm. Pan Krzysztof przeprowadził mnie przez wszystkie formalności, związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Służył zawsze czasem, poradą i pomocą. Udzielał wyczerpujących informacji, rozwiewał wszelkie niepewności i wątpliwości, dzięki jego pomocy cały etap był zwyczajnie łatwiejszy. Bez najmniejszych wątpliwości i z ogromną przyjemnością dziękuję i polecam skorzystanie z jego usług, porad, pomocy!

Łukasz Matuszewski

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof jest zaprzeczeniem wszystkiego co wcześniej myślałem o 'doradcach' po doświadczeniach z handlowcami z sieciowych firm 'doradztwa' finansowego. W końcu mam kogoś, na kogo mogę zawsze liczyć w kwestiach finansowych, kredytowych czy związanych z nieruchomościami. Bardzo cierpliwie tłumaczy skomplikowane sprawy. Na prawdę pomaga, doradza i szuka rozwiązań. Korzystaliśmy z pomocy Pana Krzysztofa już kilka razy i zawsze go gorąco polecam znajomym. Koleżanka z pracy skorzystała i też jest zadowolona. Dziękuję Panie Krzysztofie za pomoc!

Magdalena i Konrad

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy pomoc Pana Krzysztofa, szczególnie tym, dla których świat finansów, bankowości i kredytów to „czarna magia”. Pan Krzysztof rozwiązał sytuację, która nam wydawała się bez wyjścia. Ogromna wiedza i profesjonalizm to nie wszystko. To, co wyróżnia Pana Krzysztofa to znakomity kontakt z klientem. Z ogromną cierpliwością odpowiada na każde pytanie, sprawiając, że wszystko staje się proste i klarowne. Na swoje barki przyjmuje zarówno stosy formalności jak i utrudnienia, jakie stawiają przed nami banki i ich analitycy. Jesteśmy głęboko przekonani, że bez pomocy Pana Krzysztofa nasza sytuacja nie zakończyłaby się pozytywnie. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam ponownie zmierzyć się z kredytem, to na pewno zwrócimy się po pomoc do Pana Krzysztofa. Dziękujemy za poświęcony czas i energię.

Kinga A.

1 2 3 4 5
5/5
Rzetelność i profesjonalizm, to cechy Pana Krzysztofa, dzięki którym bez problemów uzyskałam kredyt hipoteczny. Warto było się oprzeć na jego doświadczeniu i kontaktach i dzięki temu spokojnie przejść niezbędne procedury bankowe. Doradztwo na najwyższym poziomie, a przy tym życzliwy stosunek do klienta. Nie do przecenienia. Panie Krzysztofie, pozdrawiam!

Mariusz , Strzelin

1 2 3 4 5
5/5
Kompetentny i profesjonalny doradca finansowy z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta. Pan Krzysztof udzielił mi wielu cennych informacji, a także pomógł w całym procesie uzyskania kredytu hipotecznego, dzięki czemu zaoszczędziłem dużo czasu i nerwów. Był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Polecam i pozdrawiam.

Renata

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na pytania i wątpliwości. serdecznie polecam Pana Krzysztofa

Paweł P.

1 2 3 4 5
5/5
Mogę szczerze polecić współpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo cenię sobie profesjonalizm oraz rzetelne i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu mogę zaoszczędzić ogrom czasu, ponieważ wiem, że oferty, które finalnie dostanę, będą tylko tymi najlepszymi dla mnie.

Daniel Witkowski

1 2 3 4 5
5/5
Osobiście nie spotkałem się z Panem Krzysztofem ale mieliśmy przez kilka miesięcy intensywny kontakt gdyż udało mu się załatwić mi kredyt na zakup domu a moja sytuacja nie była różowa. Sam także próbowałem lecz bez skutku. W pewnym momencie straciłem już nadzieję na pozytywne załatwienie mojej sprawy ale na szczęście znajomość tematu i profesjonalizm Pana Krzysztofa doprowadziły do pozytywnego finału za co jestem Mu wdzięczny. Pozdrawiam i polecam

Rafał B.

1 2 3 4 5
5/5
Co tu dużo mówić. Pełna profeska :) Zawsze dostępny pod telefonem z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Doświadczenia w zawodzie Pana Krzysztofa przekłada się na ogromną wiedzę na temtat kredytów którą umie przekazać w zrozumiały dla laika sposób. To wszystko brzmi jak tani slogan reklamowy ale najlepsze jest to ..... że to wszystko prawda :)

Adam Jasiński

1 2 3 4 5
5/5
Korzystaliśmy z doradztwa Pana Krzysztofa w ubiegłym roku przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Pan Krzysztof załatwił za nas sprawę od A do Z i przygotował bardzo dobrą ofertę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i śmiało możemy polecić usługi Pana Krzysztofa każdemu kto nie ma czasu samodzielnie chodzić po bankach.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.