Eksperci kredytowi

Adres

Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O oddziale

Guru Group jest partnerem ANG Odpowiedzialne Finanse.
Zapraszamy do naszej placówki partnerskiej przy ulicy Inżynierskiej w Łodzi.

Zespół

Małgorzata Gromadzka-Bogusz
Małgorzata Gromadzka-Bogusz
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm
Krzysztof Iwan
Krzysztof Iwan
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 136 opinii
Inżynierska 11 Lokal 1, 93-569 Łódź
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu, Fotowoltaika

Opinie

1 2 3 4 5
5 136 opinii

Adam F.

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolony z kredytu hipotecznego udzielonego za pośrednictwem Pana Krzysztofa, gdyż przy racie 2300 zł schodzi mi 1000 zł kapitału i widać, że mieszkanie się spłaca. Wcześniej brałem kredyt w konkurencyjnej firmie i niestety u konkurencji schodzi mi 600 zł kapitału przy racie 2600 zł.

Ewa Dobek

1 2 3 4 5
5/5
Korzystałam z usług Pana Krzysztofa w ubiegłym roku przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Usługa była wykonana profesjonalnie, sprawnie i taktownie. Miałam tak duże zaufanie do jego działań, że w trakcie załatwiania kredytu wyjechałam na dwutygodniowy urlop za granicę. W tym czasie Pan Krzysztof przebrnął przez trudności dotyczące uzupełnienia dokumentów i sprawa zakończyła się sukcesem. Bardzo polecam korzystanie z usług Krzysztofa Iwana, jestem mu ogromnie wdzięczna za to, że teraz mieszkam w wymarzonym domu.

Maciej Lisowski

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof pośredniczył w naszym imieniu w zawarciu kredytu hipotecznego w czerwcu 2016. Muszę przyznać że spodziewałem się że uzyskanie kredytu i cała papierologia z tym związana będzie drogą przez piekło. I pewnie tak by było gdyby nie pan Krzysztof. Dzięki jego fachowej pomocy kredyt uzyskaliśmy bezproblemowo w około 3 tygodnie i wszystko załatwiliśmy na dwóch spotkaniach w dogodnym dla nas terminie. Gorąco polecam współpracę.

Daniel Witkowski

1 2 3 4 5
5/5
Osobiście nie spotkałem się z Panem Krzysztofem ale mieliśmy przez kilka miesięcy intensywny kontakt gdyż udało mu się załatwić mi kredyt na zakup domu a moja sytuacja nie była różowa. Sam także próbowałem lecz bez skutku. W pewnym momencie straciłem już nadzieję na pozytywne załatwienie mojej sprawy ale na szczęście znajomość tematu i profesjonalizm Pana Krzysztofa doprowadziły do pozytywnego finału za co jestem Mu wdzięczny. Pozdrawiam i polecam

Adam Jasiński

1 2 3 4 5
5/5
Korzystaliśmy z doradztwa Pana Krzysztofa w ubiegłym roku przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Pan Krzysztof załatwił za nas sprawę od A do Z i przygotował bardzo dobrą ofertę. Wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i śmiało możemy polecić usługi Pana Krzysztofa każdemu kto nie ma czasu samodzielnie chodzić po bankach.

Łukasz Jasek

1 2 3 4 5
5/5
Z pomocy p. Krzysztofa korzystam już od ok. 10 lat. Wszystkie procedury przebiegają bez problemów, a jeśli jakieś kłopoty się pojawiają, są rozwiązywane od ręki. Kontakt z p. Krzysztofem jest bardzo dobry, a jego kultura osobista pozwala na prowadzenie spraw w cywilizowanych warunkach. Wcześniej już polecałem znajomym pomoc p. Krzysztofa. Podtrzymuję swoją opinię jako o profesjonaliście. Z czystym sumieniem polecam dalej.

Karolina Florczak

1 2 3 4 5
5/5
Niezastąpiona pomoc, pełen profesjonalizm. Pan Krzysztof przeprowadził mnie przez wszystkie formalności, związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Służył zawsze czasem, poradą i pomocą. Udzielał wyczerpujących informacji, rozwiewał wszelkie niepewności i wątpliwości, dzięki jego pomocy cały etap był zwyczajnie łatwiejszy. Bez najmniejszych wątpliwości i z ogromną przyjemnością dziękuję i polecam skorzystanie z jego usług, porad, pomocy!

Łukasz Matuszewski

1 2 3 4 5
5/5
Pan Krzysztof jest zaprzeczeniem wszystkiego co wcześniej myślałem o 'doradcach' po doświadczeniach z handlowcami z sieciowych firm 'doradztwa' finansowego. W końcu mam kogoś, na kogo mogę zawsze liczyć w kwestiach finansowych, kredytowych czy związanych z nieruchomościami. Bardzo cierpliwie tłumaczy skomplikowane sprawy. Na prawdę pomaga, doradza i szuka rozwiązań. Korzystaliśmy z pomocy Pana Krzysztofa już kilka razy i zawsze go gorąco polecam znajomym. Koleżanka z pracy skorzystała i też jest zadowolona. Dziękuję Panie Krzysztofie za pomoc!

Magdalena i Konrad

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy pomoc Pana Krzysztofa, szczególnie tym, dla których świat finansów, bankowości i kredytów to „czarna magia”. Pan Krzysztof rozwiązał sytuację, która nam wydawała się bez wyjścia. Ogromna wiedza i profesjonalizm to nie wszystko. To, co wyróżnia Pana Krzysztofa to znakomity kontakt z klientem. Z ogromną cierpliwością odpowiada na każde pytanie, sprawiając, że wszystko staje się proste i klarowne. Na swoje barki przyjmuje zarówno stosy formalności jak i utrudnienia, jakie stawiają przed nami banki i ich analitycy. Jesteśmy głęboko przekonani, że bez pomocy Pana Krzysztofa nasza sytuacja nie zakończyłaby się pozytywnie. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam ponownie zmierzyć się z kredytem, to na pewno zwrócimy się po pomoc do Pana Krzysztofa. Dziękujemy za poświęcony czas i energię.

Kinga A.

1 2 3 4 5
5/5
Rzetelność i profesjonalizm, to cechy Pana Krzysztofa, dzięki którym bez problemów uzyskałam kredyt hipoteczny. Warto było się oprzeć na jego doświadczeniu i kontaktach i dzięki temu spokojnie przejść niezbędne procedury bankowe. Doradztwo na najwyższym poziomie, a przy tym życzliwy stosunek do klienta. Nie do przecenienia. Panie Krzysztofie, pozdrawiam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.