Eksperci kredytowi

Adres

Hetmańska 32 , 60-253 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O oddziale

GRUPA NDF jest partnerem ANG Odpowiedzialne Finanse.
Zapraszamy do placówki partnerskiej przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu.

Zespół

Dominik Hauser
Dominik Hauser
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 7 opinii
Hetmańska 32 , 60-253 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 7 opinii

Beata Białecka

1 2 3 4 5
5/5
Właściwa osoba na właściwym miejscu ! W swojej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków. Przez cały czas współpracy Dominik wykazywał pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Niezastąpiony w bojach z papierologią. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Utrzymuje stały kontakt i odpowiada szybko na każde zapytanie. Z całego serca POLECAM Pana Dominika każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego !!! Dziękuję, że nadal mogę liczyć na Pana pomoc! POLECAM W 100%

Malgorzata Cykowiak

1 2 3 4 5
5/5
Pan Dominik - rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cud trzeba troszkę poczekać :-) sympatyczny i rzetelny, niezwykle komunikatywny, co zdecydowanie ułatwia współpracę. Profesjonalne podejście i naprawdę duża wiedza pomagają przejść wraz z nim przez wiele zawiłych procedur bankowych! POLECAM!

Marek Patecki

1 2 3 4 5
5/5
Pan Dominik jest osobą która bez wątpienia zna się na swojej pracy. Pomógł mi praktycznie od A do Z - dzięki czemu mogę się teraz cieszyć własnym mieszkaniem. Praktycznie zawsze mogłem zadzwonić z jakimiś pytaniami a także liczyć na pełne zaangażowanie w mojej sprawie. Dziesiątki papierów które były dla mnie nie zrozumiałe Pan Dominik wytłumaczył mi w sposób taki bym zrozumiał. Doskonale dobrał mi Bank do mojego kredytu a nawet po podpisaniu umowy z Bankiem wciąż jest gotowy pomóc mi gdy jakieś formalności są dla mnie nie do końca zrozumiałe. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Dominikiem bo jest to osoba kompetentna oraz rzetelna w tym co robi. Polecam serdecznie.

Maciej Radecki

1 2 3 4 5
5/5
Opinia nie może być inna niż pozytywna! Niezwykle rzadko spotykam się z takim profesjonalizmem oraz kulturą pracy. Pan Dominik pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Na pierwszym spotkaniu wyjaśnił szczegółowo w przystępny sposób na czym polega kredyt hipoteczny oraz przedstawił harmonogram działania, realnie szacując czas na całą procedurę. Na każdym etapie procesu wniosku kredytowego informował mnie o postępach i wszelkich zmianach. Pan Dominik całą pracę wykonywał osobiście w moim imieniu, wszystkie dokumenty wnikliwie analizował i wszystko było dopracowane bardzo szczegółowo przez co sam nie musiałem w zasadzie nic robić. Ponadto, nie mogę nie docenić rzadko spotykanej responsywności Pana Dominika. Dzięki czemu posiadało się duże poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania w trakcie całego procesu, który jest niezwykle stresujący dla wnioskodawcy. Każdemu myślącemu o wzięciu kredytu hipotecznego, szczerze polecam Pana Dominika, który na pewno nie zawiedzie oczekiwań i znajdzie najlepsze możliwe rozwiązanie dla swojego klienta.

Hubert Jakubowski

1 2 3 4 5
5/5
Rzetelność, wyrozumiałość, pełen profesjonalizm, szczera życzliwość, zaangażowanie i skuteczność w 100%, wszystko to składa się na osobę Pana Dominika. To dzięki niemu, moje marzenie o własnym M stały się rzeczywistością. Bardzo dziękuję Panie Dominiku! Gorąco polecam wszystkim!

Anna Kubiak

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, dbałość o klienta. Pan Dominik pomógł mi przejść przez drogę biurokracji, której bym sama nie pokonała. W tym roku, dzięki niemu odbieram mieszkanie :-)

Aneta Lisiecka

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca przebiegała wzorowo i w tempie ekspresowym. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że jako kredytobiorca, od początku współpracy czułam , że upragniony "kąt" jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Dominikiem upewniał mnie w tym. Wizyty w biurze to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła i ogrom życzliwości. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć sie z kredytem hipotecznym bezboleśnie !!!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.