> Ubezpieczenia
Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie pozwala na ochronę mieszkania lub domu oraz wszystkich zgromadzonych przedmiotów od wszelkich zdarzeń losowych oraz kradzieży i wandalizmu. Dodatkowym atutem takiego ubezpieczenia może być assistance, który zapewnia pomoc m.in. ślusarza, hydraulika czy elektryka w razie awarii instalacji i sprzętu domowego.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne obejmuje koszty leczenia za granicą związane z chorobą i zdarzeniami losowymi, ratownictwo i akcję poszukiwawcze. Ponadto zapewnią transport medyczny do kraju, jeśli wymagają tego okoliczności. Ważnym dodatkiem do ubezpieczeń podróżnych jest OC w życiu prywatnym które chroni przed skutkami zniszczeń cudzego mienia lub spowodowania u innych uszczerbku na zdrowiu np. podczas jazdy na nartach.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, autocasco, następstwa nieszczęśliwych wypadków, czy pomoc w razie awarii auta tzw. assistance.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie umożliwia dostęp do prywatnej opieki medycznej. W zależności od wybranej opcji umożliwia korzystanie z wizyt u różnych lekarzy specjalistów czy też zabiegów medycznych.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Ubezpieczenie pozwoli na uzyskanie świadczenia w przypadku doznania uszczerbku na zdrowiu, zapewni też pomoc finansową na operację, bądź rehabilitację, po urazach spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem. Ubezpieczeniem może być objęte także dziecko.

Najlepsze ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie, które pozwoli zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek śmierci, inwalidztwa lub poważnych zachorowań.

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Ubezpieczenia obejmują majątek przedsiębiorstwa, odpowiedzialność cywilną, ochronę prawną, ochronę przed skutkami cyberataku, należności, towar, a także gwarancje należytego wykonania kontraktu. Ponadto są to również ubezpieczenia grupowe na życie oraz pakiety medyczne dla pracowników przedsiębiorstw.Nasi Partnerzy


Allianz
Atradius Crédito y Caución SA
AXA Ubezpieczenia TUiR SA
Bacca Sp. z o.o.
Compensa TU SA Vienna Insurance Group
Ergo Hestia
Generali TU SA/Proama S.A.
TU Inter Polska SA
Leadenhall Polska SA
LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Lux Med Ubezpieczenia
Metlife TUnŻ SA
Nationale Nederlanden TUnŻ SA
PZU SA
Signal Iduna Polska TU SA
TU InterRisk SA
TUW TUZ
Uniqa TU SA
Unum TUnŻ SA
Vienna Life TU na Życie SA
TUiR Warta SA
Wiener TU SA Vienna Insurance Group

Ubezpieczenia


Nie wszystkie sytuacje w życiu można przewidzieć i należy dążyć do tego, aby minimalizować ich skutki. Zdarzenia losowe mogą doprowadzić do utraty stabilności finansowej, dlatego warto na tę okoliczność wykupić ubezpieczenie. Na rynku dostępnych jest szeroka gama produktów, dzięki którym zapewnisz ochronę sobie i najbliższym.

Polisa ubezpieczeniowa – co to?


Aby móc sprawnie poruszać się po rynku ubezpieczeniowym, należy wiedzieć, co znaczą poszczególne pojęcia. Ubezpieczenie jest to umowa zawarta z ubezpieczycielem, który zobowiązuje się do wypłaty świadczenia za szkody objętej obszarem ochrony. W zależności od wykupionego produktu zakres ubezpieczenia może się różnić i dotyczyć m.in. nieszczęśliwego wypadku czy uszkodzenia mienia. Co to jest polisa ubezpieczeniowa? To dokument, który potwierdza zawarcie umowy z ubezpieczycielem. Musi zawierać takie elementy jak dane umowy, okres trwania polisy ubezpieczeniowej czy wysokość składek.

Rodzaje ubezpieczeń


W zależności od zakresu ochrony, wyróżnia się ubezpieczenia majątkowe oraz życiowe. W obu przypadkach ich zadaniem jest minimalizowanie skutków nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

 • Ubezpieczenia majątkowe obejmują uszkodzenie mienia, takie jak stłuczka, zalanie mieszkania czy kradzież sprzętu.
 • Ubezpieczenia życiowe dotyczą uszczerbku na zdrowiu jak np. poważna choroba lub inwalidztwo. Zaliczają się do nich także polisy na życie, które są formą zabezpieczenia finansowego na wypadek śmierci.

Rodzaje ubezpieczeń dzieli się również ze względu na szczegółowy zakres ochrony:

 • ubezpieczenia nieruchomości,
 • ubezpieczenia turystyczne,
 • ubezpieczenia grupowe,
 • ubezpieczenia komunikacyjne,
 • ubezpieczenia zdrowotne,
 • ubezpieczenia dla przedsiębiorców.

Ubezpieczenie grupowe czy indywidualne?


Firmy ubezpieczeniowe oferują produkty, wśród których rozróżnia się grupowe i indywidualne. Grupowa polisa dostępna jest przede wszystkim w zakładach pracy, a jej najważniejszą zaletą jest atrakcyjna cena i przejrzyste warunki umowy. W przypadku indywidualnych ubezpieczeń można liczyć na większą elastyczność w dopasowaniu oferty do konkretnej sytuacji. Ze względu na taką różnorodność, wybór ubezpieczenia nie jest prosty. Warto więc to zadanie powierzyć ekspertom, którzy dopasują zakres polisy do Twoich potrzeb.

Jakie ubezpieczenie wybrać?


ANG Spółdzielnia to firma, którą tworzy zespół doświadczonych pośredników finansowych. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą ochronę dla siebie, Twojego majątku i bliskich Ci osób. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej gamy produktów. Na podstawie analizy ryzyka i Twojej sytuacji, pomożemy Ci wybrać ubezpieczenie w jak najkorzystniejszej formie.

Jakie korzyści wynikają ze współpracy z ANG Spółdzielnia?

 • Pomoc w znalezieniu indywidualnie dopasowanej oferty,
 • Najniższe ceny ubezpieczeń,
 • Możliwość skorzystania z elitarnych produktów ubezpieczeniowych.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy, aby była precyzyjnie dobrana do Twojej sytuacji. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy Ci zapewnić dostęp do elastycznie skonstruowanych ofert. Pomożemy Ci wybrać ubezpieczenie, które zagwarantuje najszerszy zakres ochrony, a jednocześnie będzie atrakcyjne cenowo.

Zanim zaproponujemy Ci konkretne rozwiązanie, dokładnie przeanalizujemy wady i zalety każdej oferty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybierzemy dla Ciebie najlepszą opcję dostępną na rynku. Oprzyj się na naszej wiedzy oraz doświadczeniu i skontaktuj się z nami, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie odpowiedni wariant polisy.Pełnomocnictwa

Zakłady ubezpieczeń majątkowych:

TUiR Allianz Polska S.A. PDF
AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. PDF
Concordia Polska TUW S.A. PDF
Generali TU S.A./Proama S.A. PDF
Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group PDF
TU Inter Polska S.A. PDF
TU InterRisk S.A. PDF
PZU S.A. PDF
Signal Iduna Polska TU S.A. PDF
TUW TUZ PDF
Uniqa TU S.A. PDF
TUiR Warta S.A. PDF
ERGO Hestia S.A. PDF

Zakłady ubezpieczeń na życie:

TU Allianz Życie Polska S.A PDF
AXA Życie TU S.A. PDF
WTUŻR Concordia Capital S.A. PDF
Generali Życie TU S.A. PDF
Metlife TUnŻ S.A. PDF
Nationale Nederlanden TU na Życie S.A. PDF
Unum TUnŻ PDF
Signal Iduna Życie Polska TU S.A. PDF
Uniqa na Życie S.A. PDF
TUnŻ Warta S.A. PDF
STUnŻ Ergo Hestia S.A. PDF