> > Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Chcesz się spotkać z naszym Ekspertem?

Ubezpieczenie zdrowotne pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej.

  Czym jest ubezpieczenie zdrowotne?

  Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski.
  W zależności od wariantu i składki mamy dostęp do określonej liczby specjalistów oraz określonej listy badań/świadczeń a nawet dostęp do prywatnych zabiegów/operacji szpitalnych. Niektóre warianty zawierają również stomatologię.

  Ubezpieczenie zdrowotne prywatne – dla kogo?

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to przede wszystkim możliwość skorzystania z określonych świadczeń medycznych. Tego typu polisy obejmują zarówno ubezpieczenie zdrowotne dziecka, jak i dorosłego oraz ubezpieczenie prywatne seniorów.

  Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, czy grupowe, otrzymasz szybki dostęp do wysokiej klasy specjalistów medycznych, badań diagnostycznych oraz zabiegów i operacji. Jest to zatem oferta skierowana do wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą z przyczyn zdrowotnych czekać w długich kolejkach, z jakimi mamy do czynienia w NFZ. A także dla tych, którzy po prostu cenią sobie bezpieczeństwo zdrowotne.

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to gwarancja otrzymania szybkiej i profesjonalnej pomocy, zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz – oczywiście w zakresie wykupionego pakietu ubezpieczeniowego. A skorzystanie z pomocy eksperta przy wyborze ubezpieczyciela, pozwala dopasować odpowiednią ofertę i polisę do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

  Czy można wykupić indywidualnie ubezpieczenie zdrowotne?

  Ubezpieczenie zdrowotne można wykupić ubezpieczenie indywidualnie, a także rodzinne lub można stworzyć ofertę grupową dla zakładu pracy.

  Jak wykupić ubezpieczenie zdrowotne?

  Ubezpieczenie warto zawrzeć przez pośrednika finansowego. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi uzyskasz dostęp do różnorodnych ofert, różniących się zakresem ubezpieczenia i ceną. Ubezpieczenia za tę samą cenę mogą się bardzo różnić sumą ubezpieczenia, zakresem i opcjami dodatkowymi. Jeśli Twoje potrzeby są specyficzne i odbiegają od standardowych umów ubezpieczenia, znajdziemy Ci korzystne rozwiązanie ubezpieczeniowe, które może być oferowane tylko przez określone towarzystwo – usunąć to bo tam nie ma dopasowania, są gotowe warianty i tyle.

  Przeprowadzimy szczegółową ocenę Twoich potrzeb w zakresie ubezpieczenia, aby skoncentrować się na tym, co należy ubezpieczyć, a jakie elementy ubezpieczenia są zbędne, by nie generować niepotrzebnych kosztów. Na wysokość składki ma wpływ przede wszystkim wariant ubezpieczenia, wiek oraz stan zdrowia

  W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie dobierzemy rozwiązanie ubezpieczeniowe obejmujące wszystkie potrzebne elementy, za najniższą składkę. 

  Jakie dokumenty przygotować?

  Żeby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy dowód osobisty.

  Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto?

  Odpowiedzią na pytanie, dlaczego warto wykupić dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, jest błyskawiczny i wygodny dostęp do potrzebnych świadczeń medycznych, bez konieczności ścierania się z machiną państwowej służby zdrowia, która niestety nazbyt często nie jest w stanie zaoferować nam danych usług czy świadczeń w tym czasie, kiedy tego potrzebujemy.

  Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne sprawia, że w ramach jednej, stałej i stosunkowo niewielkiej miesięcznej opłaty, możesz w razie potrzeby zrobić bezpłatne prześwietlenie RTG, badania laboratoryjne lub rezonans magnetyczny, który prywatnie kosztuje kilkaset złotych, a w ramach ubezpieczenia NFZ, często trzeba czekać na tego typu badanie przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Również o wiele szybciej dostaniesz się na konsultacje do specjalisty. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także prywatne pogotowie oraz domowe wizyty lekarskie.

  Zakres ubezpieczenia zdrowotnego prywatnego jest naprawdę szeroki, a jego kolejną dużą zaletą, jest możliwość indywidualnego dopasowania typu świadczeń i zakresu świadczeń, poprzez dobór odpowiedniego wariantu polisy.