> Kredyty i pożyczki
Hipoteczny kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny – mieszkaniowy

Zawsze marzyłeś o swoim “M”, ale nie odłożyłeś wystarczającej kwoty? Możesz użyć kredytu, dzięki któremu sfinansujesz zakup upragnionego mieszkania.

Hipoteczny kredyt refinansowy

Kredyt hipoteczny – refinansowy

Pomoże Ci spłacić kredyt mieszkaniowy, który stał się dla Ciebie niewygodny. Wykorzystujemy zmienność ofert banków, aby wynegocjować lepsze warunki kredytu dla Ciebie.

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny

Kredyt hipoteczny – konsolidacyjny

Możesz go użyć na spłatę różnych kredytów – kilka comiesięcznych rat zamienisz na jedną, zazwyczaj niższą. To efekt niższego oprocentowania i dłuższego okresu kredytowania.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy

Pożyczasz pieniądze na dowolny cel. My pomożemy Ci znaleźć najniższe oprocentowanie.

Pożyczki hipoteczne

Pożyczka hipoteczna

Pożyczasz pieniądze na dowolny cel pod zastaw mieszkania. Oprocentowanie takiej pożyczki zwykle jest korzystniejsze niż kredytu gotówkowego.Nasi Partnerzy

Alior Bank SA
Bank Millennium SA
Bank Pekao SA
Bank Pocztowy SA
BNP Paribas SA
Bank Ochrony Środowiska SA
Bank BPS
Bank Handlowy w Warszawie SA
Credit Agricole Bank Polska SA
Ikano Bank AB (publ) SA
ING Bank Śląski SA
mBank SA
PKO BP
Santander Bank Polska SA

Kredyt hipoteczny


 

Kredyt hipoteczny cieszy się w Polsce dużą popularnością. W I półroczu 2019 roku wnioskowało o niego aż 450 tysięcy osób. W samym grudniu 2019 r. podań o kredyty hipoteczne było ponad 30 tysięcy. Według danych GOV polscy kredytobiorcy mieszkaniowi nie mają większych problemów ze spłatą tego typu zobowiązania, stąd właśnie wynika duże zainteresowanie danym rodzajem kredytowania.

W ogólnym rozumieniu kredyt hipoteczny to kredyt zabezpieczony hipoteką ustanowioną na nieruchomości, który ma za zadanie sfinansować potrzeby mieszkaniowe kredytobiorcy. Taki kredyt można przeznaczyć również na zakup działki lub remont posiadanej nieruchomości. To jednak nie wszystko. Istnieją bowiem inne rodzaje kredytów hipotecznych, o czym więcej piszemy dalej. Jako specjaliści finansowi pomagamy naszym klientom w zakresie znalezienia najkorzystniejszej dla nich oferty kredytowej lub rozwiązania kredytowego, a także wnioskowania o wybrany kredyt hipoteczny do banku.


Rodzaje kredytów hipotecznych


 

Kredyty hipoteczne to nie tylko kredyty na budowę domu czy zakup mieszkania. Rodzajów kredytów hipotecznych jest więcej. Takimi produktami są: kredyt hipoteczny konsolidacyjny, kredyt hipoteczny refinansowy oraz pożyczka hipoteczna. Czym się charakteryzują te produkty?

  • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny pozwala na połączenie kilku kredytów w jeden – dzięki temu mamy jedno zobowiązanie i jedną ratę a nie tak jak dotychczas kilka.
  • Kredyt hipoteczny refinansowy ma na celu spłatę wcześniej zaciągniętego kredytu, na korzystniejszych warunkach niż w poprzednim zobowiązaniu.
  • Pożyczka hipoteczna pozwala na uzyskanie środków na dowolny cel z zabezpieczeniem w postaci hipoteki ustanowionej na nieruchomości Klienta.

Kredyt hipoteczny – oprocentowanie


 

Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest najważniejszym wskaźnikiem branym pod uwagę przy wyborze konkretnej oferty kredytowej. Obrazuje ono koszt odsetek kredytu naliczany w skali roku. Składa się na nie zarówno stała marża banku, jak i zmienna stopa procentowa, wyliczana według wskaźnika WIBOR. Alternatywą do oprocentowania zmiennego kredytu hipotecznego jest oprocentowanie stałe i ma ono miejsce najczęściej przez pierwszych 5 lat.

Różnica w oprocentowaniu kredytów oferowanych przez różne banki wynika z wysokości marży banku, która zależy m.in. celu kredytowania, wskaźnika LTV czy skorzystania przez klienta z dodatkowych produktów na przykład ubezpieczenia, konta, karty kredytowej.

Jak widać, koszt kredytu to składowa wielu różnego rodzaju czynników. Dlatego analizujemy dla naszych klientów wiele wariantów cenowych, co pomaga im uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych kredytobiorcy.

Kredyt hipoteczny – warunki


Kredyty hipoteczne z poszczególnych banków różnią się nie tylko oprocentowaniem, ale także warunkami: przyznania (posiadany wkład własny, wysokość zarobków – zdolność kredytowa , cel kredytu itp.), wypłacenia (np. jedna transza lub wiele transz) oraz spłacania kredytu (np. stałe lub zmienne oprocentowanie, raty równe lub malejące). Wszystkie te różnice sprawiają, że znalezienie najlepszej oferty, która jest dopasowana pod każdym względem, wymaga doskonałej znajomości dostępnych na rynku finansowym produktów oraz wykonaniu wielu czasochłonnych analiz poszczególnych wariantów kredytu.

Jest to jednak opłacalne, ponieważ dzięki temu możemy znaleźć nie tylko najtańszy kredyt hipoteczny, ale przede wszystkim optymalny kredyt hipoteczny, który pod względem kosztów oraz indywidualnych warunków kredytowych, pozwoli na spełnienie marzeń, bez zbędnego stresu. Na takich warunkach, jakie są dla naszych klientów najkorzystniejsze!

Kredyty hipoteczne – wsparcie profesjonalistów!


Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego jest niezwykle ważna i wymaga gruntownej analizy dostępnych na rynku ofert. Jak widać, różnią się one między sobą wieloma aspektami. Nie tylko kosztem, ale także warunkami przyznania, spłaty, formą wypłaty kredytu czy w końcu oprocentowaniem. Nasi specjaliści pomogą znaleźć najlepszą ofertę z możliwych.

Tym, co nas wyróżnia na rynku, jest nie tylko szeroka oferta produktowa, doświadczenie i wiedza, ale przede wszystkim wysokie standardy etyczne, które sprawiają, że szukamy ofert kredytów hipotecznych najbardziej korzystnych dla naszego klienta.

Nie jesteśmy łowcami klientów dla banku. Jesteśmy łowcami najkorzystniejszych ofert bankowych dla naszych klientów!
Oferty Naszych Partnerów


 

Alior Bank
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie
produkty gotówkowe
Bank Ochrony Środowiska SA
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie
informacje ogólne o ofercie
produkty gotówkowe
Bank Pekao SA
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie – kredyt hipoteczny,
informacje ogólne o ofercie – kredyt budowlano-hipoteczny
produkty gotówkowe
Bank Pocztowy SA
Produkty aktualnie niedostępne w ofercie Grupy ANG.
BNP Paribas SA
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie
BPS
produkty hipoteczne
informacje ogólne o ofercie
Citi Handlowy
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie
Credit Agricole
Produkty aktualnie niedostępne w ofercie Grupy ANG.
ING Bank Śląski SA
produkty hipoteczne:
informacje ogólne o ofercie,
produkty gotówkowe
mBank
produkty hipoteczne
informacje ogólne o ofercie
Millenium
produkty hipoteczne
informacje ogólne o ofercie
PKO Bank Polski SA
informacje ogólne o ofercie
Santander
informacje ogólne o ofercie
SBR

informacje ogólne o ofercie

Kredyt mieszkaniowy

Pożyczka hipoteczna