> O nas

O nas

O firmie Grupa ANG S.A.

Grupa ANG S.A. to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, marka profesjonalistek i profesjonalistów z branży finansowej. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Mamy na względzie przede wszystkim Twoje dobro, bo podział na dobro i zło ma dla nas fundamentalne znaczenie.

W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Ci coś, czego nie potrzebujesz, na co Cię nie stać, czego nie rozumiesz i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi spółdzielcy i eksperci, nie muszą stosować misselingu, aby otrzymać prowizję.

Partnerem biznesowym ANG może zostać doświadczony i samodzielny ekspert finansowy, prowadzący działalność gospodarczą, a także lokalne biuro kredytowe zatrudniające pracowników – ekspertów. Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

Numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych:
Dział I: Rejestr pośredników kredytu hipotecznego: RPH000073
Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego: RPK001054
Rejestr pośredników dostępny jest na stronie: www.knf.gov.pl/dla_rynku/posrednictwo.
Polisa OC: TUZ VUA0160489 wystawiona przez TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Krajowy Rejestr Sądowy, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy nr KRS 0000860811
NIP: 5213909027
REGON: 38727077400000
Kapitał zakładowy 1 963 712,00 ZŁ

Skład Zarządu:

Skład Rady Nadzorczej:

  • Krzysztof Gajór, przewodniczący rady nadzorczej,
  • Maciej Cybulski, członek rady nadzorczej,
  • Artur Czyżak, członek rady nadzorczej,
  • Łukasz Winiarski, członek rady nadzorczej.