Dwie godziny dla rodziny w Spółdzielni – już 15 maja

KATARZYNA NOWAK MAJ 2017

Jako Spółdzielnia już po raz drugi przyłączamy się do akcji Dwie Godziny dla Rodziny zainicjowanej przez fundację Humanites.

Uważamy, że Międzynarodowy Dzień Rodziny, przypadający 15 maja, jest doskonałą okazją do dyskusji o tym, że każdy z nas jest nie tylko pracownikiem, ale również członkiem rodziny, rodzicem, małżonkiem, partnerem. Świat rodziny jest bardzo ważny i stale przenika się ze światem pracy – a człowiek spełniający się/szczęśliwy w rodzinie, lepiej spełnia się również na płaszczyźnie zawodowej 🙂
Chcemy zachęcić naszych współpracowników aby przy okazji Dnia Rodziny spędzili czas po pracy nie na zakupach czy oglądaniu telewizji, ale z rodziną bliższą i dalszą, wielopokoleniową. Kuchnia to serce domu, kojarzy się z ciepłem, zapachem, przyjazną atmosferą, często całe życie – domowe i towarzyskie – toczy się właśnie w kuchni. Zachęcamy zatem do wspólnego gotowania i biesiadowania.

Tematem przewodnim akcji w tym roku jest motto: „GOTOWANIE NA RODZINNYM PLANIE”

Zachęcamy aby nasi współpracownicy w przyszłym tygodniu, np. 15 maja lub w inny dzień, wrócili do domu z pracy dwie godziny wcześniej i poświęcili je dla swojej rodziny, spędzili go na dobrej rozmowie, wspólnym poszukiwaniu tożsamości swojej rodziny i wzmacnianiu więzi rodzinnych.

Zapraszamy korzystania z  Quizu Rodzinnego – listy pytań, które można pobrać i wydrukować. Szczegóły dotyczące akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” dostępne są na stronie http://mamrodzine.pl/

Często zadawane pytania