Alicja Karpińska

Ekspert finansowy

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
5 9 opinii

Eliza i Marcin Grotek

1 2 3 4 5
5/5
Jest nam bardzo miło dołączyć do grona kolejnych zadowolonych klientów Pani Alicji !!! Chcielibyśmy z pełną świadomością polecić usługi doradcze świadczone przez Panią Alicję. Rzetelna i profesjonalna , a przy tym niezwykle ciepła i życzliwa osoba. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, informacje przekazane w sposób jasny i zrozumiały. Jednym słowem odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dziękujemy za wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na nasze pytania! Serdecznie polecamy Panią Alicję jako sprawdzonego i skutecznego Doradcę :-)

Agnieszka i Sylwester Grodzcy

1 2 3 4 5
5/5
Pragniemy serdecznie podziękować i gorąco polecić usługi doradcze Pani Alicji Karpińskiej. Jest ona osobą rzetelną, kompetentną i godną zaufania. Niezmiernie cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na Nią. Pomagała nam w załatwianiu wszelkich formalności i zawsze chętnie służyła radą. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie równie zadowolony ze współpracy z Panią Alicją. Jednocześnie życzymy samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pozdrawiamy i dziękujemy :)

Dorota i Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Pragniemy zarekomendować i podziękować Pani Alicji Karpińskiej za obsługę naszej linii kredytowej. Podczas naszej współpracy nie mieliśmy żadnych problemów z załatwieniem jakichkolwiek formalności. Dziękujemy za wsparcie, doradztwo, profesjonalizm i dyspozycyjność. Pani Alicja swoją rzetelnością i komunikatywnością pokonywała kolejne etapy w walce o uzyskanie kredytu. Podczas naszej współpracy byliśmy całkowicie spokojni że nasza transakcja zostanie zrealizowana zgodnie z panującymi procedurami oraz standardami i tak właśnie było. Z całego serca polecamy i dziękujemy! Pani Alicjo, życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej! Jest Pani wspaniała!

Anna Sienkiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Pani Alicji zdobyłam poprzez znajomą. I było to bardzo cenne polecenie - zamierzałam zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Pani Alicja jest osobą bardzo profesjonalną, niezwykle skrupulatną, można liczyć na Nią zarówno jeśli chodzi o przedstawienie i wyjaśnienie ofert różnych banków jak i - co bardzo cenne - Pani Alicja służy swoim doświadczeniem w zakresie podpisywanej umowy kredytowej, w zakresie uzyskiwania i przekazywania to banku wszystkich niezbędnych dokumentów (jest to szczególnie cenne gdyż ten obowiązek spada z naszej głowy : - ) ), odpowiada na wszystkie pytania i jest też obecna podczas podpisywania umowy kredytowej w banku. Dzięki takiemu zaangażowaniu Klient czuje się dobrze "zaopiekowany" plus nie ma zupełnie żadnej bariery jeśli chodzi o zadawanie różnorodnych pytań. Polecam serdecznie!

Maria i Michał

1 2 3 4 5
5/5
Pani Alicja bardzo sprawnie przeprowadziła cały proces od wysłuchania naszych oczekiwań, przez wybranie odpowiednich banków, zebranie ich wyjściowych ofert, a następnie wynegocjowanie bardzo dobrych warunków. Odciążyła nas praktycznie we wszystkim, więc nasza rola sprowadziła się do złożenia kilku podpisów. Jej bezpośrednie relacje w wielu bankach, wiedza o aktualnych ofertach i umiejętność wskazywania potencjalnych "min" są bezcenne. Ostatecznie kredyt na budowę domu dostaliśmy w lepszych parametrach, niż początkowo zakładaliśmy. Polecamy!!!

Agata

1 2 3 4 5
5/5
Zmęczeni, odbijający się od banku do banku, straciwszy już sporo czasu trafiliśmy na p.Alicję i jej pełne zaangażowanie, wiedzę, życzliwości i pozytywne nastawienie. Polecam! współpraca naprawdę komfortowa, profesjonalizm, znajomość branży (od rynku kredytów indywidualnych od których zaczęliśmy po rynek kredytów biznesowych na którym "skończyliśmy"), przepisów, mechanizmów i co jeszcze ważniejsze odpowiednich ludzi w bankach. Pani Alicja przez cały czas zaangażowana, nie szczędząca czasu, nawet w późnych godzinach wieczornych, udzielająca cierpliwie wyczerpujących informacji. W dodatku bardzo miła. Mimo dużego strasu i trudności (mieliśmy już b. mało czasu a bankom się nie spieszyło) zawsze trzymająca klasę. Pozdrawiam i polecam!

Wojtek i Gosia

1 2 3 4 5
5/5
W świat kredytów hipotecznych wchodziliśmy po omacku, jak dzieci we mgle. Nie wiedzieliśmy od czego zacząć, sprawa nas ewidentnie przerastała. Jakimś dziwnym zrządzeniem losu Pani Alicja stanęła nam na naszej drodze i pokazała jakie to wszystko jest proste i oczywiste. Jak łatwo można pokonywać kolejne szczeble to wymarzonego "M". Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc przy zakupie naszego mieszkania.Z czystym sumieniem polecamy Panią Alicję jako doskonałego fachowca a zarazem fantastycznego i przesympatycznego człowieka. Pozdrawiamy i polecamy W&G

Wioleta i Mateusz

1 2 3 4 5
5/5
Pani Alicja jest bardzo rzetelnym, słownym i godnym zaufania doradcą. Dzięki jej pracy nasze starania o kredyt przebiegły pomyślnie i bezstresowo. Udzielała nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, przygotowywała jasne i klarowne zestawienia ofert kredytowych z wielu banków. Wielki plus za dostępność, która wcale nie zakończyła się wraz z uzyskaniem przez nas kredytu, bowiem p. Alicja pomagała nam również i później. Panią Alicję poleciliśmy już kilkorgu znajomym i z pewnością będziemy polecać kolejnym.

Iwona i Krzysztof Ł.

1 2 3 4 5
5/5
Potrzebujesz kredytu? Nawet się nie zastanawiaj Pani Alicja jest osobą której szukasz. Jest sumienna, życzliwa, ciepła i doskonale zna się na tym co robi, nie ma dla nie rzeczy niemożliwych. Nam bardzo szybko pomogła uzyskać kredyt przy czym wszystko krok po kroku wytłumaczyła i na bieżąco nas informowała o swoich posunięciach .Świetny kontakt z klientem o który NIE musieliśmy się domagać . Z całego serca polecamy Panią Alicję:) Dziękujemy.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.