Anna Kozubal

Ekspert finansowy

Adres

Jaworzyńska 11 Lokal 4, 00-634 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Od ponad 13 lat pomagam Klientom w optymalizacji finansów i uzyskaniu najlepszego kredytu na wymarzoną nieruchomość.

Towarzyszę Klientom przez cały proces uzyskiwania kredytu, od analizy zdolności, sprawdzenia wartości nieruchomości i stanu prawnego, negocjacji z developerem czy sprawdzeniu zapisów w umowach przedwstępnych i ostatecznych, aż po złożenie wniosków, przeprocesowanie ich w bankach, porównanie kilku ofert i wybranie finalnej gdzie Klient decyduje się podpisać umowę.

Pracuję z Klientami latami, nie zostawiam ich po uruchomieniu kredytu, zawsze mogą liczyć na konsultację i podpowiedzi w stosunku do aktualnej sytuacji rynkowej.

Zajmuję się również znalezieniem najtańszych rozwiązań finansowania gotówkowego oraz szerokim wachlarzem ubezpieczeń na życie i zdrowie.

Zapraszam na konsultację stacjonarną lub online.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 11 opinii

Sylwia Muchacka

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania Kozubal oferuje fachową pomoc, dysponuje ogromną wiedzą. Współpraca na najwyższym poziomie. Szczerze polecam współpracę z tak profesjonalnym doradcą.

Paweł Cz.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anią to współpraca na najwyższym poziomie. Zaangażowana, kompetentna, pomocna, wyprzedzająca myśli - to tylko kilka cech za które "pokochaliśmy" (razem z narzeczoną) Panią Anię. W 100% mogę zarekomendować współpracę.

Mateusz Durmaj

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania zawsze pomoże i doradzi w kwestiach, w których byłem totalnie zielony. Dzięki naszej współpracy, moja wiedza w zakresie finansów i kredytów mocno się rozszerzyła. Z pomocą Pani Ani wybrałem dwa kredyty hipoteczne oraz kilka gotówkowych. W każdym przypadku była to bardzo dobra oferta, poprzedzona wnikliwymi analizami. Teraz nie wyobrażam sobie jakichkolwiek decyzji w tych tematach, bez porozumienia z Panią Anią :)

Joanna Męczyńska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania od lat doradza mi w sprawach inwestowania, z czystym sumieniem polecam jej usługi. Jest osobą ogromnie doświadczoną w kwestii finansów, bardzo profesjonalną, kompetentną, sumienną i rzetelną. Potrafi wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Świetny kontakt osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Doradczyni w 100% godna zaufania!

Dorota Tomaszewska

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam. Bardzo kompetentna osoba, tylko Pani Ani jestem w stanie zawierzyć swoje i kredyty i oszczędności. Pozdrawiam , Dorota Tomaszewska

Beata Walentowska

1 2 3 4 5
5/5
Pierwszy raz z Panią Anną współpracowaliśmy z mężem 14 lat temu, gdy kupowaliśmy mieszkanie. Od tamtego czasu każdą ważną sytuację finansową związaną z dofinansowaniem kredytowym konsultujemy z nią. Jest rzetelną, błyskawicznie działającą profesjonalistką i każdemu życzyłabym móc znaleźć się pod opieką Anny Kozubal.

Michał Krukar

1 2 3 4 5
5/5
Bez Pani Ani nie dalibyśmy rady ogarnąć całej dokumentacji. Przy budowie na działce po wielu podziałach jest to trudne, ale Pani Ania dopilnowała każdego szczegółu, aby cały proces zakończył się z powodzeniem. Komunikacja i zaopiekowanie na świetnym poziomie, zawsze byliśmy na bierząco. Mamy także stałe wsparcie już po otrzymaniu kredytu. Polecam z czystym sumieniem!

Maria Krukar

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność

Dariusz Eleryk

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anną Kozubal jest zawsze prowadzona na najwyższym poziomie usług. Pełen profesjonalizm w zakresie doradztwa kredytowego oraz ubezpieczeń. Pozdrawiam, Dariusz Eleryk

Jan G.

1 2 3 4 5
5/5
Anna jest wyjątkową osobą która doskonale zna się na swojej dziedzinie, reprezentuje najwyższe standardy etyczne, oraz jest piekielnie inteligentna. Można powiedzieć że to nie Doradca tylko przyjaciel i strategiczny partner naszej rodziny w kwestiach finansowych i około nieruchomościowych. Bez wahania polecam Annę wszystkim. Osoby które współpracują z Anną mogą liczyć na doradztwo Najwyższej jakości, pełną wiedzę o rynku np. szczegóły oferty różnych banku w, spersonalizowanie podejścia do danego przypadku, kreatywność w nietypowych sytuacjach jak np. zarobki w walucie obcej itd., niezwykle szybki proces, i przesympatyczną przyjaźń która zostaje długo po transakcji. Czemu nie można dać 10 gwiazdek??

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.