Anna Kozubal

Ekspert finansowy

Adres

Jaworzyńska 11 Lokal 4, 00-634 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Inwestycje

O mnie

Od ponad 14 lat pomagam Klientom w optymalizacji finansów i uzyskaniu najlepszego kredytu na wymarzoną nieruchomość.

Towarzyszę Klientom przez cały proces uzyskiwania kredytu, od analizy zdolności, sprawdzenia wartości nieruchomości i stanu prawnego, negocjacji z developerem czy sprawdzeniu zapisów w umowach przedwstępnych i ostatecznych, aż po złożenie wniosków, przeprocesowanie ich w bankach, porównanie kilku ofert i wybranie finalnej gdzie Klient decyduje się podpisać umowę.

Pracuję z Klientami latami, nie zostawiam ich po uruchomieniu kredytu, zawsze mogą liczyć na konsultację i podpowiedzi w stosunku do aktualnej sytuacji rynkowej.

Zajmuję się również znalezieniem najtańszych rozwiązań finansowania gotówkowego oraz szerokim wachlarzem ubezpieczeń na życie i zdrowie.

Zapraszam na konsultację stacjonarną lub online.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 19 opinii

Anna

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania ma bardzo dużą wiedzę nt usług bankowych i sama pracując w banku liczę się z jej opinią. Bardzo rzetelnie podchodzi do współpracy z klientami i jest nastawiona na długofalową relację. Kredyt hipoteczny wzięłam 11 lat temu i dalej pozostajemy w kontakcie w związku z innymi usługami.

Justyna i Jacek

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna wspierała nas merytorycznie przy zakupie pierwszego mieszkania, objaśniając i doradzając optymalne rozwiązania na każdym etapie zakupu, od pomocy w weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, kształtu umowy przedwstępnej, przygotowanie wniosków kredytowych, wybór najlepszej oferty bankowej, oraz objaśnienie etapu notarialnego, dzięki czemu cały proces zakupu udało się przejść gładko i skutecznie :)

Paulina i Łukasz

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania to ekspert finansowy z ogromnym doświadczeniem. Nie poznaliśmy bardziej rzeczowej osoby, która tak konkretnie i profesjonalnie potrafi doradzić nie tylko w kwestiach związanych z kredytem, ale też innych formalnościach. Zawsze będziemy do niej wracać i polecać wszystkim znajomym.

Tomasz N.

1 2 3 4 5
5/5
Znamy się z Panią Anią od 15 lat, przez ten czas korzystaliśmy wielokrotnie z usług. Pani Ania jest bardzo profesjonalna a przy tym bardzo miła, wszystko spokojnie i merytorycznie tłumaczy. Nie ma problemu żeby się umówić i wybrać dogodny termin. Współpraca to czysta przyjemność zakończona sukcesem, polecam na 100%.

Karolina i Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Współpracujemy z Panią Anią od około 10 lat, ufamy całkowicie jej wiedzy w zakresie finansów, kredytów, ubezpieczeń. Bardzo lubimy ją też jako człowieka, ciepłego, dobrego, z rewelacyjnym poczuciem humoru. Poleciliśmy już kilku osobom i polecamy nadal!

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Korzystam z usług p. Ani od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona, wiem, że na Panią Anie mogę zawsze liczyć. Pomaga pod względem merytorycznym, psychologicznym i po prostu jest życzliwa. Podpowiada, pomaga wypełniać dokumenty, co i gdzie. Robi rzeczy, które nawet nie leżą w zakresie jej usług. Pomoże ogarnąć kredyt nawet tam, gdzie słabe są szanse. Serdecznie polecam:)

Piotr P.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anną stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jej wiedza merytoryczna oraz znajomość zasad i zależność w świecie bankowości gwarantują podjęcie właściwej decyzji finansowej. Gorąco polecam!

Katrin

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalna i rzetelna osoba godna polecenia. Bardzo mi pomogła i naprawdę zna się na fachu. Z czystym sercem gorąco polecam!

Sylwia Muchacka

1 2 3 4 5
5/5
Pani Ania Kozubal oferuje fachową pomoc, dysponuje ogromną wiedzą. Współpraca na najwyższym poziomie. Szczerze polecam współpracę z tak profesjonalnym doradcą.

Paweł Cz.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anią to współpraca na najwyższym poziomie. Zaangażowana, kompetentna, pomocna, wyprzedzająca myśli - to tylko kilka cech za które "pokochaliśmy" (razem z narzeczoną) Panią Anię. W 100% mogę zarekomendować współpracę.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.