Beata Piotrowska-Jelonek

Ekspert finansowy

Adres

Kozietulskiego 1 , 80-156 Gdańsk
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 20 opinii

Maciej

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Beatę. Pomogła mi i małżonce od samego początku do samego końca załatwiania kredytu na mieszkanie. Bezproblemowy kontakt, zawsze konkretne i szczegółowe informacje, wszystko było wyjaśnianie i tłumaczone. O wszystko można było się zapytać. Pełny profesjonalizm.

Magda i Jan K.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Beata jest wspaniałym fachowcem w swojej branży. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a dzięki jej wiedzy - dla klienta : rzeczy niejasnych. Przeprowadziła nas przez proces zakupu mieszkania z kredytem hipotecznym krok po kroku. Ma świetne kontakty w środowiskach bankowych, pomaga skompletować wszystkie dokumenty, umówić wizyty. Jednym słowem wszystko dopięte na ostatni guzik i do tego jak w zegarku. Urok osobisty i usposobienie Pani Beaty sprawiło, że cały żmudny proces "zakredytowania się" był jasny, zrozumiały i nawet przyjemny. Pani Beata jest dyspozycyjna, elastyczna, zawsze ma czas dla klienta, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jej doświadczenie i wiedza są nieocenione. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie nas za rękę przez tą niełatwą ścieżkę.

Beata M.

1 2 3 4 5
5/5
Witam. Powiem krótko, nie spotkałam większego profesjonalisty, a przy tym tak spokojnej, miłej i pozytywnie nastawionej osoby nie tracącej wiary w powodzenie, nawet w sytuacji gdzie my odnosimy wrażenie, że jest bez wyjścia ... Gdyby nie Pani Beata nie miałabym domu ... Przeszła ze mną przez cały proces poszukiwań wielu rozwiązań tak by znaleźć to najlepsze. Dzięki Pani Beacie mamy Dom ! Dziękuję i ja i moje pociechy i te duże i te małe ... Polecam serdecznie współpracę, a przy tym możliwość poznania tak wspaniałej osoby.

Adam

1 2 3 4 5
5/5
Pani Beata została mi polecona jako osoba godna zaufania, potrafiąca znakomicie doradzić wybór możliwie najlepszej oferty kredytowej i sprawnie załatwić wszelkie formalności. Dziś w całości mogę potwierdzić wcześniej usłyszaną opinię. Pani Beata jest osobą profesjonalnie podchodzącą do swoich obowiązków, posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Jest dyspozycyjna a co najważniejsze mobilna. Dodatkowo jak zdążyłem zaobserwować posiada bardzo dobre relacje z pracownikami poszczególnych banków co zapewne ułatwia załatwianie formalności.

Ewa C.

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalny, pracowity i kompetentny doradca. Pani Beata działa wyjątkowo szybko, pewnie i skutecznie. Dodatkowo jest przemiłą i bardzo uczynną osobą:) Szczerze wszystkim polecam!

Marcin Mach

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panią Beatą Piotrowską-Jelonek. Zdjęła nam z barków ogromny ciężar jakim jest dopięcie finansowania niezbędnego przy zakupu mieszkania. Zakup mieszkania, lokalizacja itp. to trudna decyzja. Konieczność wzięcia sporej pożyczki ją tylko potęguje. Ciągła biegania po różnych bankach to udręka. W naszym przypadku wszystko przebiegło praktycznie bez naszego udziału. Spotkanie dotyczące kredytowania odbyło w określonym przez nas miejscu. Stosowne dokumenty przekazaliśmy Pani Beacie, a pozostałe przesyłaliśmy pocztą elektroniczną. Mogliśmy zająć się swoimi sprawami nie stresując się rozmowami z bankiem. Przedstawiona oferta też była sporo ciekawsza od tego co np. proponował pośrednik od którego wzięliśmy mieszkanie. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości to mam nadzieję, że niniejszym je rozwiałem.

Angelika i Patrick

1 2 3 4 5
5/5
Ogromny pozytyw!!! Po kilkukrotnym zetknięciem się z doradcami finansowymi byliśmy bardzo sceptycznie nastawieni na kolejną taką współpracę i przyznać musimy, że Pani Beata "odczarowała" nasze spojrzenie na tą sprawę. Niesamowicie profesjonalna, skrupulatna, cierpliwa, a przy tym bardzo ciepła osoba. Wszystko zawsze jest na czas, dopięte na ostatni guzik. Dzięki Pani Beacie cieszymy się nowym mieszkaniem, za co bardzo DZIĘKUJEMY :)

Szymon Plenis

1 2 3 4 5
5/5
Współpracę z Panią Beatą oceniam bardzo pozytywnie. Miła, profesjonalna i rzeczowa. Łatwo przeprowadzi nawet największego laika przez proces zabiegania o kredyt i dopilnuje, żeby przebiegł on pozytywnie. Polecam każdemu, kto stara się o nowe mieszkanie.

Dorota Borodziuk

1 2 3 4 5
5/5
Współpracę z Panią Beatą określę tak jak kilkoro moich znajomych, którym ją poleciłam- konkretna, rzeczowa, bardzo dokładna i przesympatyczna:)Pierwsza klasa! Trzeba być profesjonalistą w każdym calu, żeby będąc w zaawansowanej ciąży pilnować każdego szczegółu i domknięcia tematu:)Bardzo chętnie polecam panią Beatę swoim znajomym i zawsze słyszę-"dzięki, świetny fachowiec". Przy następnym kredycie na pewno znów skorzystam z pomocy Pani Beaty.

Rafał Podsiadło

1 2 3 4 5
5/5
Na temat współpracy z Panią Beatą napiszę to co pozostali: profesjonalna, konkretna, kompetentna. Trochę tego żałuję, ponieważ podczas spotkań ze znajomymi, którzy opowiadają o 'przebojach' z kredytami ja milczę - gdzie się miałem stawić, tam się stawiłem, gdzie miałem się podpisać, tam się podpisałem, jeśli po drodze coś się wydarzyło, Pani Beata zawsze miała rozwiązanie, nuda:)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.