Grzegorz Wiertelak

Ekspert finansowy

„Jeśli się urodziłeś biedny, to nie Twoja wina, ale jeśli umrzesz biedny, to już Twoja wina.”

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Od 7 lat pomagam swoim bliskim, znajomym, klientom w pozyskaniu środków finansowych na swoje własne wymarzone mieszkanie czy też dom.

Przygoda z nieruchomościami zaczęła się od swojego pierwszego, w sumie drugiego kredytu hipotecznego. Ciekawostką jest fakt, że wtedy nie korzystałem z usług pośrednika finansowego - do dziś nie wiem dlaczego!

Uwielbiam wszystkie tematy związane z nieruchomościami, aby poszerzyć swoją wiedzę i jeszcze głębiej poznać rynek nieruchomości w ostatnim czasie ukończyłem studia podyplomowe z wyceny nieruchomości.

Pracuje na co dzień mobilnie, z racji wielu przeprowadzek w swoim życiu działam w różnych miastach - Warszawa, Poznań, Wrocław, Ostrów Wlkp.
Ogromną satysfakcję czerpię z każdego zadowolonego klienta, który zrobił pierwszy krok do zakupu mieszkania jakim jest zazwyczaj kredyt hipoteczny.
Doświadczenie nauczyło mnie, że trzeba spieszyć się powoli a kredytów nie należy się bać, tylko dokładnie zmierzyć ryzyko i korzyści z tego płynące.

Jeśli pomyślisz w przyszłości " ekspert kredytowy Warszawa" - zadzwoń!

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Jakub Olek

1 2 3 4 5
5/5
Współpracę oceniam na 5 :) Pan Grzegorz to bardzo rzetelna i skrupulatna osoba, czego dowodem jest uzyskanie kredytu w pierwszym możliwym terminie. Nieoceniona pomoc w kontakcie z bankiem i przeprowadzenie przez wszystkie procedury i czasem niezrozumiałe zapisy. Współpraca to była przyjemność :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.