Iwona Smolińska

Ekspert finansowy

Dobro klienta oraz uczciwość i rzetelność są dla mnie priorytetem.

Adres

Waszyngtona 34/36 Lokal 216, 81-342 Gdynia
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Edukacja i doświadczenie
W branży finansowej pracuję od 1998 roku, z tego jako niezależny ekspert finansowy od 2006. Zawsze dbam o to, aby klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i załatwieniem kredytu. W każdej chwili służę radą
i pomocą.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 191 opinii

Samanta K.

1 2 3 4 5
5/5
Razem z mężem bardzo polecamy współpracę z Panią Iwoną. Profesjonalizm, świetne podejście, super kontakt i ogromne wsparcie przy procesie kredytowym.

Anna Cherubin

1 2 3 4 5
5/5
Pani Iwona jest osobą godną polecenia. Od początku naszej współpracy mieliśmy znakomity kontakt. Bardzo cierpliwie prowadziła nas przez cały proces kredytowy, czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Praca Pani Iwony zaoszczędziła nam dużo stresu i czasu. Serdecznie polecamy!

Klaudia M.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Iwona to mistrzyni w tym co robi ;)

Paweł Stasz

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam współpracę z Panią Iwoną, dzięki jej wysokiej dostępności, profesjonalizmowi i świetnemu podjeściu udało się dopiąc do końca kredyt na preferencyjnych warunkach.

Kamila

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Iwony. Wszystko jasno wytłumaczone na spotkaniu, sam proces decyzji kredytowanej był bardzo sprawny.

Kasia J

1 2 3 4 5
5/5
Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu, fachowa pomoc na każdym etapie. Bardzo uczciwa i rzetelna osoba, która z pasją wykonuję swoją pracę. W obecnym czasie rzadko spotyka się takie zaangażowanie i chęć niesienia pomocy w sprawach finansowych. Szczerze Polecam!

Alabrudzińska

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług P. Iwony. Współpraca z nią była dla nas bardzo dużym odciążeniem. Polecamy serdecznie :)

Malwina Białk

1 2 3 4 5
5/5
Pani Iwona to złota kobieta. Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ;) Odpowiada na każde zadane pytanie. Jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Analizowała z nami wszystkie opcje jakie tylko chcieliśmy z niesamowitym spokojem i wyrozumiałością. Kontakt z Panią Iwoną na najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Życzę każdemu takiej profesjonalnej i zawsze pomocnej osoby na swojej drodze kredytowej.

Igor Poręba

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolony z mojej współpracy z Panią Iwoną-ekspertką finansową przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Była ona niezwykle profesjonalna i kompetentna, zawsze chętnie odpowiadała na moje pytania i udzielała jasnych wyjaśnień dotyczących procedur związanych z uzyskaniem kredytu. Dzięki jej wsparciu udało mi się znaleźć najlepszą ofertę kredytową, która idealnie dopasowała się do moich potrzeb i możliwości finansowych. Ekspertka pomogła mi również wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadziła mnie przez cały proces aplikacji kredytowej, co znacznie ułatwiło mi życie. Jej rzetelność, zaangażowanie i wiedza na temat rynku finansowego zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Gorąco polecam doradztwo Pani Iwony każdemu, kto szuka pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub innego rodzaju finansowania.

Agnieszka D.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Iwoną jest więcej niż pozytywna. Na każdym etapie procesu można liczyć na wsparcie, rzetelne informacje i cierpliwość. Spokój i asysta w pozyskiwaniu kredytu jest niezwykle ważna. Polecam usługi oferowane przez Panią Iwonę każdemu kto cenii sobie profesjonalizm i życzliwość.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.