Iwona Smolińska

Ekspert finansowy

Dobro klienta oraz uczciwość i rzetelność są dla mnie priorytetem.

Adres

Waszyngtona 34/36 Lokal 216, 81-342 Gdynia
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Edukacja i doświadczenie
W branży finansowej pracuję od 1998 roku, z tego jako niezależny ekspert finansowy od 2006. Zawsze dbam o to, aby klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i załatwieniem kredytu. W każdej chwili służę radą
i pomocą.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 209 opinii

Przemysław

1 2 3 4 5
5/5
Jestem niebywale wdzięczny Pani Iwonie. Na każdym etapie procesu kredytu hipotecznego służyła pomocą. Pani Iwona to osoba na wskroś kompetentna, zaangażowana w to, co robi. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca!

Przemek

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sercem polecam Panią Iwonę, dokonuje rzeczy niemożliwych. Pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego kiedy inni doradcy nie chcieli podjąć wyzwania. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków i duże zaangażowanie w wykonywana pracę. Bardzo dobry kontakt z klientem, Pani po prostu słucha i rozwiązuje problem.

Przemek

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sercem polecam Panią Iwonę. Dokonuje rzeczy niemożliwych i pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego, kiedy inni doradcy nie chcieli podjąć wyzwania. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków I duże zaangażowanie w wykonywana pracę. Bardzo dobry kontakt z klientem, Pani po prostu słucha i rozwiązuje problem. Polecam

Kamil G.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Panią Iwonę z całego serca. Pomogła mi w nabyciu nieruchomości, wypełnieniem dokumentów, wzięciu kredytu. Otrzymałem pomoc we wszystkim czego tylko potrzebowałem. Bardzo miła Pani i bardzo super współpraca. Pomogła, doradziła i wszystko zakończyło się mega sukcesem. Pozdrawiam serdecznie Panią Iwonę i bardzo polecam .

Anna Żbikowska

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo wdzięczna pani Iwonie za rzetelną i kompleksową pomoc. Przeprowadziła mnie przez cały proces kredytu, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania i była moim dużym wsparciem do samego końca. Szczególnie cenię sobie słowność, komunikatywność i sprawne działanie pani Iwony. Polecam całym sercem. ;)

Hanna.M

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca wraz z mężem polecamy Panią Iwonę. Bardzo dobrze poprowadziła naszą sprawę kredytową. Jest profesjonalna w tym co robi i nie musieliśmy się o nic martwić.

Oliwia

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Iwonie za pomoc przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nie wiedzieliśmy za bardzo od czego zacząć, jednak Pani Iwona wszystko tłumaczyła Nam na bieżąco i prowadziła przez cały ten proces "jak za rękę". Na każdym etapie mogliśmy liczyć na Jej pomoc, dzięki czemu całość została sfinalizowane sprawnie oraz niezwykle szybko, a także bez żadnych komplikacji. Z całego serca polecamy każdemu Panią Iwonę i jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc.

Katarzyna Grzenkowicz

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Iwonę. Służyła nam pomocą podczas całego procesu załatwiania kredytu hipotecznego. Wyjaśniła dokładnie wszystkie aspekty związane z kredytem a także służyła wsparciem. Polecam z całego serca.

Radosław Skibniewski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panią Iwoną. Pani Iwona jest bardzo pomocna, zangażowana i dyspozycyjna. Proces ubiegania się o kredyt przebiegł sprawnie. Pani Iwona potrafi odpowiedzieć na każde wątpliwości o każdej porze dnia. Dodatkowo potrafiła znaleźć błąd znajdujący się na umowie kredytowej. Z całego serca polecam współpracę z Panią Iwoną!

Kasia Fras

1 2 3 4 5
5/5
Polecam z całego serca, pani Iwona poprowadziła nas od pierwszych dokumentów po ostatni podpis. Pani Iwona zna się bardzo na tym co robi. Cieszymy się, że mogliśmy panią poznać i jeszcze raz dziękujemy za pomoc w zakupie naszego domku.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.