Iwona Smolińska

Ekspert finansowy

Dobro klienta oraz uczciwość i rzetelność są dla mnie priorytetem.

Adres

Waszyngtona 34/36 Lokal 216, 81-342 Gdynia
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Edukacja i doświadczenie
W branży finansowej pracuję od 1998 roku, z tego jako niezależny ekspert finansowy od 2006. Zawsze dbam o to, aby klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i załatwieniem kredytu. W każdej chwili służę radą
i pomocą.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 196 opinii

Mateusz G.

1 2 3 4 5
5/5
Chciałbym z całego serca polecić usługi Pani Iwony, która była dla mnie wsparciem w procesie uzyskania kredytu. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu cały proces przeszedł bez większych komplikacji. Pani Iwona odpowiadała bez problemu na każde pytanie czy wątpliwość. Serdecznie polecam!

Kamil J.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca przebiegała wzorowo, Pani Iwona jest osobą kompetentną, zaangażowaną i bardzo pomocną. Sam proces ubiegania się o kredyt był szybki, sprawny i bezstresowy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, Pani Iwona zawsze pozostawała w dyspozycji. Serdecznie polecam!

Tomasz Żywicki

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, jestem zadowolony z współpracy. Szybko, konkretnie, bez problemu z kontaktem.

Lena Skalska

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Iwoną i serdecznie polecam !! :)

Zuzanna Kaczor

1 2 3 4 5
5/5
Polecam doradztwo Pani Iwony. Skorzystaliśmy z pomocy po raz drugi. Jakość usługi jest bardzo wysoka. Pani Iwona jest niezmiernie pomocna. Udzieli odpowiedzi na każde pytanie, jest zaangażowana oraz uspokoi kiedy zmartwienia biorą górę :)

Samanta K.

1 2 3 4 5
5/5
Razem z mężem bardzo polecamy współpracę z Panią Iwoną. Profesjonalizm, świetne podejście, super kontakt i ogromne wsparcie przy procesie kredytowym.

Anna Cherubin

1 2 3 4 5
5/5
Pani Iwona jest osobą godną polecenia. Od początku naszej współpracy mieliśmy znakomity kontakt. Bardzo cierpliwie prowadziła nas przez cały proces kredytowy, czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Praca Pani Iwony zaoszczędziła nam dużo stresu i czasu. Serdecznie polecamy!

Klaudia M.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Iwona to mistrzyni w tym co robi ;)

Paweł Stasz

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam współpracę z Panią Iwoną, dzięki jej wysokiej dostępności, profesjonalizmowi i świetnemu podjeściu udało się dopiąc do końca kredyt na preferencyjnych warunkach.

Kamila

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Iwony. Wszystko jasno wytłumaczone na spotkaniu, sam proces decyzji kredytowanej był bardzo sprawny.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.