Iwona Smolińska

Ekspert finansowy

Dobro klienta oraz uczciwość i rzetelność są dla mnie priorytetem.

Adres

Waszyngtona 34/36 Lokal 216, 81-342 Gdynia
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Edukacja i doświadczenie
W branży finansowej pracuję od 1998 roku, z tego jako niezależny ekspert finansowy od 2006. Zawsze dbam o to, aby klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i załatwieniem kredytu. W każdej chwili służę radą
i pomocą.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 182 opinie

Agnieszka D.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Iwoną jest więcej niż pozytywna. Na każdym etapie procesu można liczyć na wsparcie, rzetelne informacje i cierpliwość. Spokój i asysta w pozyskiwaniu kredytu jest niezwykle ważna. Polecam usługi oferowane przez Panią Iwonę każdemu kto cenii sobie profesjonalizm i życzliwość.

Dawid

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, szybko i sprawnie.

Malwina Delikat

1 2 3 4 5
5/5
W czasach, kiedy większość na pomysł kupna domu w kredycie pukała się w czoło... Na naszej drodze pojawiła się Pani Iwona. Ekspert w pełnym znaczeniu tego słowa. Niezwykle sprawnie poprowadziła całą naszą sprawę. W ogóle nie czuliśmy się przytłoczeni papierologia, ponieważ Pani Iwona sama wszystko dopięła na ostatni guzik. Cały proces przebiegał ekspresowo i bezproblemowo. Profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i ludzkie podejście to wszystko cechuje Panią Iwonę. Polecam serdecznie. Ze swojej strony bardzo dziękuję, dzięki Pani właśnie rozpoczęliśmy remont wymarzonego domu :)

Weronika W.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam z całego serca Panią Iwonę. Pomogła mi na każdym etapie, nie było żadnego problemu. Byłyśmy w stałym kontakcie, życzę każdemu, aby spotkał taką osobę na swojej drodze w tak stresujących chwilach.

A. Olborska

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt z Panią Iwoną nawiązałam dzięki poleceniu znajomych, którzy korzystali z usług Pani Iwony w minionym roku. Szczerze polecam Panią Iwonę i polecać będę każdemu. Okazała się niesamowitym wsparciem w tak trudnym okresie jaki mamy aktualnie na rynku kredytowym. Pani Iwona wspierała nas w procesie od samego początku aż do końca. Służyła ogromem wiedzy i doświadczenia, dobrą radą i wsparciem. Oprócz wybitnych kompetencji Pani Iwona jest ciepłą, serdeczną, empatyczną i pełną zrozumienia osobą, było to dla mnie bardzo istotne ze względu na małą wiedzę z zakresy rynku finansowego. Pani Iwona wytłumaczyła nam wszystko cierpliwie, przygotowała kilka ofert, dokładnie przedstawiła cały proces krok po korku, była z nami zawsze w kontakcie bez względu na porę czy nawet urlop. Serdecznie polecam :)

Paweł S.

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Panią Iwonę. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a kredyt udało się załatwić w mgnieniu oka. Dzięki jej pomocy zawiłe procedury nie były nam straszne, a każdy problem był momentalnie rozwiązywany. Doradca na piątkę z plusem!

Katarzyna Krytowska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecamy Panią Iwonę! Wspaniały specjalista w swoim fachu. Dokładnie przeprowadziła nas przez proces kredytowy, krok po kroku objaśniając każdy etap. Zawsze dostępna i pomocna, znajdowała rozwiązania na każdy z naszych problemów na tej drodze. Dzięki niej ze spokojem i pewnością przeszliśmy przez ten stresujący proces. Jesteśmy bardzo wdzięczni i wiemy, że bez niej, ta droga byłaby ciężka, a tak mogliśmy kupić wymarzoną nieruchomość w błyskawicznym tempie. Pomogła wybrać najbardziej korzystną z opcji. Widać lata doświadczenia i radość z tego czym Pani Iwona się zajmuje.

Zuzanna Wojcieszek

1 2 3 4 5
5/5
Polecam wszystkim współpracę z Panią Iwoną. Profesjonalnie doradzała w czasie naszego długotrwałego rozważania pomiędzy zakupem działki i budową domu we własnym zakresie, a zakupem domu od inwestora. Dokładnie wytłumaczyła wszystkie dostępne możliwości finansowania i doradziła wybór najkorzystniejszej dla nas opcji. Przemiła i kompetentna osoba, która cierpliwie odpowiadała na nasze pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości :)

Łukasz Miedziński

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Iwonę. Mialem przyjemność juz drugi raz korzystać z jej pomocy i po raz drugi szybko i skutecznie. Pomogła ze wszystkimi formalnościami i na każdym kroku służyła dobrą radą.

M. Krauza

1 2 3 4 5
5/5
W tym trudnym czasie jaki obecnie mamy oferta przygotowana bardzo profesjonalnie z troska o klienta . Polecam

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.