Marcin Walo

Ekspert finansowy

Moja praca, to także moja pasja.

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O mnie

Pracuje jako Niezależny Ekspert Finansowy związany z Grupą ANG i Warszawskim Towarzystwem Kredytowym. Po siedmiu latach pracy w korporacji Open Finance, a także doświadczeniu zdobytym w Deutsche Banku i Kredyt Banku, oraz jako Doradca Nieruchomości w Metrohouse i Century21 nadszedł czas pracy jako w pełni Niezależny Ekspert Finansowy.

Moje doświadczenie zarówno od strony pośrednictwa kredytowego, procesu bankowego oraz rynku nieruchomości przekazuje swoim klientom, dzięki czemu cały proces finansowania przebiega bardzo sprawnie i unikają Państwo niepotrzebnych nerwów, czy też straty czasu i pieniędzy.

Polecenia klientów są moją najlepszą rekomendacją.

Moja pomoc jest bezpłatna.

Jako doświadczony Ekspert Finansowy zapraszam Państwa serdecznie do współpracy.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 102 opinie

Jan Brodzki

1 2 3 4 5
5/5
Ogromna wiedza, sprawność w działaniu, bardzo dobry kontakt oraz profesjonalizm. Współpraca z Panem Marcinem to pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik bez niepotrzebnego stresu i nerwów.

Wojciech

1 2 3 4 5
5/5
Polecam usługi Pana Marcina. Potrafi on w sposób zrozumiały wytłumaczyć proces kredytowy oraz doradzić we właściwy sposób. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jego pracy.

Marcin Mazurek

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki Panu Marcinowi Walo udało mi się oszczędzić mnóstwo czasu na wybór najbardziej korzystnego dla mnie kredytu. Uniknąłem również błędów w wyborze odpowiedniego kredytu. Cały proces pozyskania kredytu przy współpracy z Panem Walo, był szybki, sprawny, bezpieczny i bezstresowy. Gorąco polecam.

Wiktoria Zakrzewska

1 2 3 4 5
5/5
Konkretny rzeczowy cierpliwy te trzy słowa najlepiej opisują pana Marcina, pomimo kilku przeszkód udało się sprawnie przebrnąć przez procedurę kredytową i uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie. Pan Marcin zna odpowiedź na każde pytanie i służy pomocą o każdej porze. Sprawny kontakt elastyczność i gotowość do pomocy- polecam

Jan Buczyński

1 2 3 4 5
5/5
Jak najbardziej rekomendujemy współpracę z Marcinem Walo. Bez tak rzetelnego doradcy nie wyobrażamy sobie samodzielnego przejścia przez żmudny i skomplikowany proces zakupu nieruchomości. Obsługa naszego kredytu hipotecznego (od wstępnych konsultacji, przez wybranie najlepszego scenariusza finansowego, przygotowanie ofert, złożenie wniosków etc.) była przeprowadzona profesjonalnie, kompetentnie i fachowo. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na pomoc (choćby podczas przygotowania niezbędnej, złożonej dokumentacji), oraz na wskazówki co do kolejnych kroków. Cały proces przebiegł dzięki temu sprawnie i spokojnie. Z pewnością zwrócimy się w przyszłości do Marcina Walo, gdy ponownie będziemy potrzebować porady co do decyzji związanych z obsługą naszego kredytu, albo w innych poważnych wyborach finansowych.

Artur Smolarczyk

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy Pana Marcina, to najlepszy ekspert finansowy. Dzięki profesjonalnej obsłudze i empatycznemu podejściu do klientów zaoszczędziliśmy sobie stresu, niepewności. Już mieszkamy w naszym wymarzonym domu. Polecamy!!!

Artur Smolarczyk

1 2 3 4 5
5/5
Polecamy Pana Marcina, to najlepszy ekspert finansowy. Dzięki profesjonalnej obsłudze i empatycznemu podejściu do klientów zaoszczędziliśmy sobie stresu, niepewności. Już mieszkamy w naszym wymarzonym domu. Polecamy!!!

Karol Mendyk

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam. Nie miałem wcześniej styczności z wieloma doradcami, ale myślę że to nie jest wśród nich regułą aby dbać o interes klienta po udzieleniu kredytu. Pan Marcin dla mnie jest profesjonalistą i w mojej ocenie nie zapomina o swoich klientach po uzyskaniu prowizji, a wręcz przeciwnie stale śledzi zmiany na rynku i proponuje inne korzystne rozwiązania.

Patrycja G.

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Marcina trafiliśmy z polecania. Już od pierwszej wizyty wiedzieliśmy, że współpraca będzie profesjonalna. Cały proces kredytowy przebiegał rzetelnie, z zaangażowaniem i pomocą na każdym etapie. Uzyskiwaliśmy odpowiedź na każde zadane pytanie, a wszelkie nasze wątpliwości były przez Pana Marcina wyjaśniane. Do finału udało się nam dotrzeć na najlepszych z dostępnych dla nas warunków kredytowych. My również będziemy dalej polecać Pana Marcina do współpracy :)

Iwona i Grzegorz S.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam zdecydowanie współpracę z Panem Marcinem. Zaangażowany, dokładny, profesjonalny na każdym etapie działania. Świetny kontakt z klientem, duża cierpliwość i chęć pomocy, a także dokładność i staranność w przygotowywaniu i procedowaniu wniosków kredytowych. Świetny doradca!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.