Piotr Makulec

Ekspert finansowy

Pierwsze: zadowolony Klient!

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 58, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O mnie

Po wielu latach pracy w różnych firmach, branżach i na stanowiskach postanowiłem zostać doradcą finansowym. Było to wypadkową wiedzy zdobytej na studiach (jestem prawnikiem z wykształcenia) oraz doświadczenia zdobytego pracując na stanowiskach związanych z finansami, marketingiem i obsługą prawną firm. Można powiedzieć, że przez całe życie byłem doradcą, a teraz jestem nim zawodowo.

Specjalizuję się kredytach hipotecznych, gotówkowych i firmowych.

Moim największym sukcesem jest umiejętne połączenie życia rodzinnego – jestem ojcem czwórki dzieci – z życiem zawodowym.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 183 opinie

Mariusz Michon

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr pomógł nam załatwić sprawy finansowe, naprawdę możemy na niego liczyć. Wszystko wyszło dobrze. Obsługa i pomoc na najwyższym poziomie. Polecam Pana Piotra .

Katarzyna i Lukasz

1 2 3 4 5
5/5
Już kolejny raz Pan Piotr pomógł nam załatwić sprawy finansowe. I jak zawsze wszystko wyszło OK. Obsługa i pomoc na najwyższym poziomie.

Paweł Wankiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Świetny specjalista. Dzięki pracy Pana Piotra udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny mimo ciężkiego okresu dla kredytobiorców. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i płynnie. Jeśli kiedyś będę brał znów kredyt to na pewno pójdę prosto do Pana Piotra :)

Aleksandra i Marcin

1 2 3 4 5
5/5
Dziękujemy Panu Piotrowi za bardzo dużą pomoc w doborze optymalnego kredytu w nietypowej sytuacji, za trzymanie ręki na pulsie, za wiedzę, doświadczenie, wytrwałość i cierpliwość.

Andrzej Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo udana współpraca! Dzięki pomocy Piotra udało się w bardzo krótkim czasie sfinalizować kredyt gotówkowy na bardzo dobrych warunkach. Formalności załatwione błyskawicznie. Gorąco polecam!

Sylwia Zalewska

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam. Pan Piotr to profesjonalista w pełnym znaczenia tego słowa. Potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić i przedstawić najlepszą opcję dla klienta. Dokłada wszelkiej staranności aby formalności związane z uzyskaniem kredytu trwały jak najkrócej.

Jakub Chomik

1 2 3 4 5
5/5
Udana współpraca pomimo trudności związanych z obecną sytuacją gospodarczą w kraju. Świetny kontakt i profesjonalny dobór strategii w celu uzyskania kredytu. Była to moja pierwsza współpraca z Doradcą kredytowym i w przyszłości na pewno będę polecał.

Ania i Paweł Szymczyk

1 2 3 4 5
5/5
Współpracowaliśmy z Piotrem przy uruchomieniu kredytu hipotecznego i naprawdę szczerze polecamy. Cały proces od początku do uruchomienia kredytu trwał mniej niż miesiąc, podczas którego Piotrek musiał się mierzyć nie tylko z naszym niezdecydowaniem i zmianami zdania ale także z licznymi pytaniami. Na wszystkie cierpliwie odpowiadał i tłumaczył nam co i jak działa w hipotekach. No i wszystko poszło bardzo sprawnie. Dziękujemy i gorąco polecamy!

Maciej

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr jest profesjonalistą i potrafi doradzić nawet w nietypowych przypadkach. Przeprowadził mnie przez cały skomplikowany proces, odpowiadając przy tym na każde pytanie i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Polecam z całego serca.

Aleksandra Dukanovic

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr jest prawdziwym specjalistą i profesjonalistą w swoim fachu, a oprócz skuteczności zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.