Piotr Makulec

Ekspert finansowy

Po pierwsze: zadowolony Klient!

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 58, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O mnie

Jestem doświadczonym ekspertem kredytowym z obszerną wiedzą i praktycznym doświadczeniem w dziedzinie finansów.
​​Zapewne dzięki temu 95% moich klientów pochodzi z poleceń innych zadowolonych klientów.​
Moje główne specjalizacje to kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe. Dzięki mojej ekspertyzie i wnikliwemu podejściu, jestem w stanie zidentyfikować najlepsze opcje kredytowe dla moich klientów oraz pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych. Moje usługi doradcze są oparte na dokładnej analizie, profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu, zapewniając klientom pewność, że są w dobrych rękach. ​
Z pasją i zaangażowaniem podchodzę do każdego przypadku, stawiając na indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi. Moim priorytetem jest znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, które spełnią oczekiwania klientów i przyczynią się do ich sukcesu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 203 opinie

Grzegorz Jakubowski

1 2 3 4 5
5/5
Konkretnie i fachowo. A w naszym przypadku, można mowić o cierpliwości i empatii. :) W tym zabieganym świecie i dużej ilości spraw codziennych podkreślić należy elastyczność i dostępność dla klienta, zapewne kosztem prywatnego czasu. Bardzo polecamy!

Paulina

1 2 3 4 5
5/5
To już kolejny kredyt z Panem Piotrem i jak zawsze pełne zaangażowanie i profesjonalizm z jego strony. Najlepszy doradca kredytowy w okolicy ;) dziękujemy!

Aga Olejnik

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Piotra, szczególnie dla osób, które chcą uzyskać bezpieczny kredyt 2%. Pan Piotr cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, analizował różne warianty, doradził a przede wszystkim bezstresowo pomógł mi przejść przez tą skomplikowaną procedurę. Dzięki niemu jestem aktualnie szczęśliwą posiadaczką mieszkania.

Robert

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam, bardzo dobry kontakt i duża wiedza. Na pewno skorzystam z usług pana Piotra ponownie.

Tomasz J.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, kolejny raz jestem zadowolony z fachowej i szybkiej obsługi.

Marcin Żak

1 2 3 4 5
5/5
Polecam. Bardzo szybka i konkretna pomoc w załatwieniu hipoteki.

Klaudia Nita

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Piotrem. Byliśmy cały czas w kontakcie w sprawie formalności. Proces poszedł sprawnie.

Anonim Anonimowo

1 2 3 4 5
5/5
Długo szedł proces ale w końcu się udało. Polecamy

asdsad

1 2 3 4 5
5/5
KOMENTARZ TESTOWY

Michał Sz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr przedstawił nam oferty kilku banków i zajął się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu wybraliśmy najlepszą ofertę, jednocześnie mając pewność co do prawidłowego i szybkiego przeprowadzenia procesu.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.