Piotr Makulec

Ekspert finansowy

Po pierwsze: zadowolony Klient!

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 58, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O mnie

Jestem doświadczonym ekspertem kredytowym z obszerną wiedzą i praktycznym doświadczeniem w dziedzinie finansów.
​​Zapewne dzięki temu 95% moich klientów pochodzi z poleceń innych zadowolonych klientów.​
Moje główne specjalizacje to kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe. Dzięki mojej ekspertyzie i wnikliwemu podejściu, jestem w stanie zidentyfikować najlepsze opcje kredytowe dla moich klientów oraz pomóc im w osiągnięciu ich celów finansowych. Moje usługi doradcze są oparte na dokładnej analizie, profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu, zapewniając klientom pewność, że są w dobrych rękach. ​
Z pasją i zaangażowaniem podchodzę do każdego przypadku, stawiając na indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi. Moim priorytetem jest znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, które spełnią oczekiwania klientów i przyczynią się do ich sukcesu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 216 opinii

Remigiusz Ziecina

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr jest bardzo uprzejmy i zaangażowany w sprawy swoich klientów, Cechuje go bardzo duży profesjonalizm, wyrozumiałość i elastyczność . Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam z czystym sumieniem

Marcin Lechowicz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr poświęcił naszej sprawie dużo uwagi. Zawsze był gotów do kontaktu i odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości. Cechuje Go wysoka kultura osobista, wyrozumiałość dla rodziców przychodzących na spotkanie z małymi dziećmi, a przy tym ma duże poczucie humoru, co rozładowuje atmosferę towarzyszącą zaciąganiu kredytu. Dziękujemy!

Piotr Błaszczyk

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Piotr z całego serducha. Pełna profeska. Pan Piotr odpowiadał na wszystkie pytania, bardzo kontaktowa osoba.

Michał Szymankiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z panem Piotrem to czysty profesjonalizm. Pan Piotr odpowiedział na wszelkie nasze pytania i wątpliwości, a następnie bezboleśnie przeprowadził przez proces uzyskania kredytu doradzając na każdym jego etapie. Z czystym sumieniem polecamy jego usługi. Ewelina i Michał

Dawid Królikowski

1 2 3 4 5
5/5
Polecam wszystkim pomoc Piotra. Posiada obszerną wiedzę na temat obecnego rynku kredytów hipotecznych, a poza tym jest to przemiły oraz pomocny człowiek

Paweł Janicki

1 2 3 4 5
5/5
Pan Piotr to doradca godny polecenia. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, a do tego właściwe, miłe i cierpliwe podejście do klienta. Zawsze znajdował dla nas czas i odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Aneta Królikowska

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście. Pan Piotr tłumaczył dokładnie trudne sformułowania banku.

Marta Cłapka

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Piotrem. Profesjonalne podejście do klienta i duże zaangażowanie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Z pewnością polecę usługi Pana Piotra znajomym i chętnie jeszcze raz z nich skorzystam :D

Grzegorz Sprawka

1 2 3 4 5
5/5
Z taką obsługa mogę brać kredyty co tydzień:) Merytoryczne prowadzenie, znajomość procedur bankowych zapewniła sprawność działania i szybkość oraz bezstresowość (z mojej perspektywy) całego procesu. Całość relacji z bankami Pan Piotr przyjął na siebie, co ograniczyło moje zaanagazowanie w proces do dostarczenia dokumentów i podjęcia decyzji odnośnie najlepszej dla mnie opcji kredytu (za doradztwem Pana Piotra).Na pewno w przypadku kolejnych potrzeb finansowania Pan Piotr będzie pierwszym kontaktem.

Wojciech Gałazka

1 2 3 4 5
5/5
Najlepsze wynegocjowane warunki leasingu jakie można uzyskać na rynku, których sam nigdy bym nie wynegocjował. SUPER skuteczna i przesympatyczna obsługa całego procesu w wykonaniu pana Piotra sprawiła że proces wyboru leasingu nie był stresujący, a przejrzyste informacje pomogły zrozumieć zasady i zależności związane z tą formą zakupu.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.