Sławomir Łuczywek

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Nazywam się Sławomir Łuczywek. W segmencie ubezpieczeń i bankowości pracuję od 2018r.
Od samego początku współpracuję z Grupa ANG s.a. obsługując Klientów słyszących jak i Głuchych/Słabosłyszących z całej Polski.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 8-letnie na stanowisku Dyrektora sprzedaży. Współpracuję również z firmą Migam.org w zakresie Głuchych Klientów.

Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Rocznie w segmencie ubezpieczeń obsługuję ponad 500 Klientów zarówno indywidualnych jak i firmowych oraz stowarzyszenia działające na rzecz niepełnosprawnych. Liczba ta co roku wzrasta. W segmencie kredytów pomogłem uzyskać już ponad 8mln zł zarówno w kredytach hipotecznych jak i gotówkowych.

Moją dodatkową zaletą jest biegła znajomość Polskiego Języka Migowego.

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby Klient miał dobrze dopasowane do swoich wymagań ubezpieczenie poprzez profesjonalną obsługę. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Migowy

Opinie

1 2 3 4 5
5 16 opinii

Ewa

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Sławka, ponieważ był cierpliwy i wytrwały, wyjaśniał wszystkie szczegóły informacji po kolei, gdzie mogłam czuć się pewnie i bezpiecznie podejmując decyzję życiową. Pozdrawiam :)

Monika Wiśniewska

1 2 3 4 5
5/5
Doradztwo na najwyższym poziomie, w pełni uwzględniające wszelkie potrzeby klienta. Wszystkie niezbędne formalności szły niezwykle sprawnie. Doradca w pełni kompetentny, a ponadto uczciwy i cechujący się wysoką kulturą osobistą. Bardzo pomocny, a przy tym niezwykle cierpliwy, potrafiący zrozumieć i... zdzierżyć nawet najbardziej wymagającego (czyt. upierdliwego) klienta. Polecam w 100% usługi doradcze, jakie oferuje Pan Łuczywek.

Ola Szurik

1 2 3 4 5
5/5
Sympatyczny, rzeczowy agent, pomocny i cierpliwy :) Polecam gorąco!

Katarzyna Tomaszewska

1 2 3 4 5
5/5

Norbert Harasimiuk

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo doskonale kontaktowy Dla Gluchych, bardzo postaranie. Naprawdę Polecam!

Cezary D

1 2 3 4 5
5/5
Drogi Panie Sławku, Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Sławka jako Centrum Finansowe Głuchych, z poziomu obsługi i zdecydowanie polecam. Pan Sławek, jest naprawdę świetny w tym, co robi. Bardzo dziękuję Panu Sławkowi za przyjemną współpracę i z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Sławka. :)

Michał Krawczak

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z doradcy Pana Sławomira, załatwiliśmy u niego kilka korzystniejszych ubezpieczeń, najwygodniejszą formą elektroniczną. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam!

Damian Rzeźniczak

1 2 3 4 5
5/5
Sławek to taki agent, który myśli o klientach. Potrafi wyjaśnić z uśmiechem nawet laika trudne kwestie w umowie. Polecam Sławka.

Dominik

1 2 3 4 5
5/5
Naprawdę polecam Sławka, dzięki niego zakupiłem ubezp. turystyczne w niewielkiej cenie ale z bogatym pakietem. Da się z nim dogadać, również dokładnie wykonuje pracę i sprawdza dopasowanie do potrzeb klienta. Polecam!

Martin

1 2 3 4 5
5/5
Panie Sławek, Korzystałem ubezpieczenie podróżny , naprawdę bardzo dobre warunki i bogato, pozostałe ogólne ubezpiecznie o wiedzy, Będę korzystał u pana Sławka, Jeszcze raz dziękuje bardzo. POLECAM !!!!!!!!!!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.